Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti melyik lányt választanátok?

Ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. Sportos, mindig fitt korán a suliban van. Mindig nagyon kedves, megérti az embereket. Az osztályban a nyomikkal is foglalkozik, pedig az iskola egyik legnépszerűbb diákja, mindeni szereti. Mindig megmondja az őszinte véleményét, de nem azért, hogy megsértsen valakit, hanem hogy segíten neki. Nem mondom, hogy vékony, de egyáltalán nem kövér, egy kicsit combosabb, de nagyon jól áll neki. Kockás a hasa, kiemelkedő testnevelésből, és a tanulmányi eredménye is nagyon jó. Az iskola kézilabda csapatának a kapitánya, és mellesleg országs szövetségi játékos. Teniszezik, ping-pong versenyekre jár, a legjobb röplabdás a suliban.

Gazdag családból származik, mindene megvan ami kell, de még sem beképzelt mindezek ellenére.. a szegényebbekkel is barátkozik, és mindenben segít nekik. (idén suli kezdeskor az egyik hátrányos helyzetű osztálytársunknak megvette a tanfelszereléseit. - ez nagyon rendes volt tőle.)

Barna haja van, szépek a szemei.


2. Sokan szertik, de ő ilyen lányos lány.. nem sportol semmit, de csinos. gyönyörű arca vagy, neki van a legszebb szeme a világon. nagyon szépen kisminkeli mindig magát, jó illata van. DE.. lenézi a nyomibbakat, ha valamit valaki nem tud, mindig meg az Úristen-ezés. Sokat nevet, de még többet kiabál. mindenkivel veszekszik, van 3 baratnőja akikkel mindig együtt van.. nem foglalkoik a többiekkel. Neki is van pénze, de csak menőzik vele, mindig ötezreseket lobogtatva megy a büfébe, nem fogalalkozva azzal hogy mások mit éreznek.

Jó a bizonyítványa, de nem őszintén szerzi a jegyeit.. ő az a tipikus iPhonom van csini vagyok, jó a sminkem, nagy a mellem, és van három majmolóm, tehát menő vagyok, és 300an likeolnak facebookon.

de még is gyönyrű lány.



2014. szept. 6. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aszt hittem megint az a képet rakjátok ki...
2014. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És mindkettőnek te kellesz?
2014. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1
2014. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1.


És nem azért mert sportos, szép vagy gazdag. Hanem, mert a belseje rendben van és ez egyre ritkább kincs sajnos, mind a két nem képviselői között.

19f

2014. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
egyértelműen az 1-est, a leírásod alapján angyali :P
2014. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Első!!!!
2014. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De egyébként egyiket se válaszd szerintem, mert ha bármelyik is az igazi lenne, nem volna kérdés, hogy kit válassz.
2014. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Első... a másodikat a második "úristen"ezés után megfojtanám az ájfonjával (lenyomnám a torkán, s élvezném a gargalizálós hörgéseit).
2014. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az első valszeg egy jó barátom lenne, de túl nagy lenne a szint különbség köztünk


A másodikkal szóba nem állnék

2014. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen mind a kettőnek én tetszem, de 2. sokkal szebb csak undorító a stílusa.

az elsővel meg szinte mindenki járni akar, úgyhogy félek hogy elszeretik tőlem, mondjuk nem az a tipusú aki hűtlen, de akkor is.

2014. szept. 6. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!