Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még nem volt alkalmam csajozni...

Még nem volt alkalmam csajozni, de már jó lenne egy barátnő! Még azt se tudom hogyan kell csokolozni? 25f

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Manapsag mar inkabb a csajok kezdemenyeznek(bongeszd at az erre vonatkozo kerdeseket),ha nem ment oda hozzad meg senki ismerkedesi szandekkal,akkor nem erdekled oket.Hasonlo cipoben jarok.Jol kell kinezni,jo haj,borosta,izmos test,ferfias markas cuccok,magabiztossag.En mar elindultam a valtozas utjan,Kezdj bele te is.Oda fognak menni hidd el,felesleges kezdemenyezned,ha ez nem tortenik meg vagy nem latod,hogy mar nagyon nezeget,izeg-mozog,mert elutasitas a vege.
2014. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Talán csak az a hiba, hogy nem a saját súlycsoportodból való lányokkal próbálkozol. Lehet lejjebb adhatnál az igényeidből. :D

20/L

2014. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még probálkozni se merek!Azt se tudom hogy kéne el kezdeni
2014. szept. 6. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 szóval legyen egy 200kg-os igénytelen tehénnel, mert neki bejön?


Ne magadból indulj ki!

2014. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!