Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy lány hogy...

Nagyon tetszik egy lány hogy tudnám megismerni?

Figyelt kérdés

Mikor először megláttam suli első napján marr akkor nagyon tetszett.

Először odamentem hozzá kicsit beszélgettem vele és elkértem az fb-jét.

Írtam is neki de egyszavakban ir vissza vagy csak egy :D -t ír :(

Tegnap beszélgettem is vele mikor mentünk 4-5 haverral buszmegállóba de akkor sem tudtam vele beszélgetni rendesen.



2014. szept. 6. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova.
2014. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a városba lakik hanem egy 15 km re lévő faluba
2014. szept. 6. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Az miért akadály, 15 kilométer nem sok, biztos nem hal bele, ha eggyel későbbi busszal megy haza :P
2014. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát ha :D-t ír, akkor biztos olyan témát hoztál fel.

Azzal talán tudathatod vele, hogy meg szeretnéd ismerni, hogy kikérdezed. Mondjuk ha első éves, vagy max. másod éves, kérdezd, hogy hogy tetszik neki a suli, hogy jön ki az osztálytársaival, milyen a város, Milyen a hely ahonnan jött, talán az előző sulijáról... De én javasolnám, hogy bújj ki a facebook-ból, és inkább ezeket személyesen tedd meg. De lehet csak azért mondom ezt, mert személy szerint utálom a Facebook-ot xD

2014. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!