Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedesbol jeles, de meg...

Ismerkedesbol jeles, de meg is. tovabba lent folytatodik az akcio. Vagy vigjatek?

Figyelt kérdés

eloszor is szeretnem le tegezni azt a tenyt hogy igen is nem vagyok magyar szarmazasu , ez gondolom meg is latszik azon hogy nincsenek ekezetek ahol kellenenek hogy legyenek sot meg biztosra merem hogy hibaim is vannak veszo stb... de az ugy mond okos emberek meg fogjak ezt erteni es nekem erre van szukseg okos emberektok tanacs...szoval hibas "leszek" de mindegy kezdenem is a lenyeggel .

Sok embert ismerek de tenleg eszmeletlen hogy milyen hatalmas mennyisegu az ismeretsegi korom a koromhoz kepest, koszonheto annak hogy megbizhatnak bennem az emberek es hogy megertem a nyelvuket tehat tudok veluk barmirol beszelni DE! akkor hol a hiba ? hat ugye bar a pletykak azok terjednek ha igazak ha nem nem szamit az hogy hol merre de kibeszelnek az emberek , sajnos nem sajnos ez a mai vilag helyzete es e miatt ugye bar eleg nehezen tudok be vagodni egy rendes leanykanal (tobbnel) es ezt honnan tudom hogy ez a baj ? marmint hogy hallot rolam e olyasmiket amik nem igazak vagy de....barmit is nem jot...ez a kis pletyka rolam ugy nagyabol az lenne hogy csajozos vagyok tehat sok lannyal beszelek egyszerre hol ott nekem csak az a celom hogy az igazit megtalaljam es ha azt nem keresem a budos eletbe nem fog magatol jonni aranyos hinton koronaval a fejen es mondana azt hogy itt vagyok Pedro..haha...de most kicsit megint egyszerusitek mert sokat irok mar es lehet hogy meg untatlak is titeket....szova, kerek olyan tanacsokat amik segitenek nekem az elore lepesben tehat pl Fb-n ra akarok irni egy lanyra azt hogy tegyem ? lehetek e egyedi ? elony hatrany az ha valaki nem utanozza a filmben szereplo "romantikus" pillanatokat vagy barkit hanem csak a maga esze utan menne es kicsit el hulyeskedne aztat aztat ? mert altalaba a jo humorom miatt igencsak kevesbe vagyok komoly de hat ez csak jo dolog nem ? mivel az unatkozas mellettem e miatt nem lep fel olyannyiszor mintha csak komoly lennek...de persze van bennem komolysag de az csak is igazan komoly pillanatokkor szokot elojonni...pl ismerkedes,es szakitas kozotte allando hulyeskedes bolondozas ami tudom hogy kell egy nonek de meg is hogy valositsam ezeket meg hogyha nem hajlandoak az altalam kiszemelt "predak" kapcsolatot letrehozni velem (beszelgetest)....kb ennyi de ha kivancsiak vagytok meg valamire amitol tobb dolgot megtudtok akkor nyugodtan varom az uzeneteiteket netalan valaszaitokat nem haragszom meg barmit irtok sot meg orulni is fogok neki mivel ezt a temat nem lehet megbezelni akarkikkel es szerintem itt alakalmas emberkek alkalmas valaszokra kepesek ... koszonom



2014. szept. 6. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
végigolvastam ezt az egész zagyvaságot...talán meg is értettem. de mit akarsz kérdezni pontosan?
2014. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindegy nem neked szol a kerdesem baratom akinek szol az igen is tudni fogja hogy mi a lenyeg hogy ragadjon a belyeg hahahaa ... de azert koszi hogy megszolaltal
2014. szept. 6. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de kicsit olyan mintha betépve írtad voltna ezt az egészet.


Olvashatóvá varázsoltam amit leírtál. Sok sikert.... :)


.

.

.

2PAC10 nevű felhasználó kérdése:


Előszor is szeretném leszögezni azt a tényt, hogy igenis nem vagyok Magyar szarmazasú, ez gondolom meg is látszik azon, hogy nincsenek ékezetek ahol kellenene ennie sőt, még biztosra is veszem, hogy hibáim is vannak vesző (ÉS MINDEN EGYÉB KIBEBASZOTT NYELVTANI SZABÁLY SINCSEN ALKALMAZVA a szerk.) stb...


De az úgymond okos emberek meg fogják ezt érteni és nekem erre van szükség. Okos emberek tanácsára...szóval hibáim lesznek. De mindegy, kezdeném is a lényeggel.


Sok embert ismerek - de tényleg - eszméletlen, hogy milyen hatalmas mennyiségű az ismerettségi köröm a koromhoz képest. Köszönhető ez annak, hogy megbízhatnak bennem az emberek és jól szót értek velük, tehát tudok velük bármiről beszélni.


DE! Akkor hol a hiba? Hát ugyebár a pletykák azok terjednek - ha igazak, ha nem - nem számit hol, vagy merre, de kibeszélnek az emberek. Sajnos, vagy nem sajnos, ez a mai világ helyzete és emiatt ugyebár elég nehezen tudok bevágódni egy rendes leánykánál (többnél). Honnan tudom hogy ez a baj? (A PLETYKA A BAJ, LEGALÁBBIS SZERINTED... - a szerk)


Mármint hogy hallot e rólam olyasmiket, amik nem igazak, vagy mégis azok....bármi is legyen nem jót... Ez a kis pletyka rólam úgy nagyjából az lenne, hogy csajozós vagyok, tehát sok lánnyal beszélek egyszerre, holott nekem csak az a célom, hogy az igazit megtaláljam és ha azt nem keresem, a büdös életben nem fog magátol jönni aranyos hintón, koronával a fején és mondaná azt, hogy itt vagyok Pedro legyél enyém ..haha...


De most kicsit megint egyszerűsitek, mert sokat írok és már lehet, hogy még untatlak is titeket.... Szóval kérek olyan tanácsokat amelyek segitenek nekem az előrelépésben, tehat pl Fb-on rá akarok írni egy lanyra (FELEJTSD EL A FACEBOOKOT TESÓ, NEM ITT KELL ISMERKEDNI - a szerk.) azt hogyan tegyem ?


Lehetek e egyedi? Előny/hátrány az, ha valaki nem utánozza a filmben szereplő "romantikus" pillanatokat vagy bárkit, hanem csak a maga esze után menne és kicsit el hülyeskedne aztat aztat? Mert általában a jó humorom miatt igencsak kevésbé vagyok komoly, de hát ez csak jó dolog nem (NEM! - a szerk.)?


Így az unatkozás mellettem emiatt nem lép fel annyiszor mintha csak komoly lennék.

De persze van bennem komolyság, de az csakis igazán komoly pillanatokkor szokot előjönni... pl. ismerkedéskor és szakitáskor, közötte állandó hülyéskedés és bolondozás - ami tudom hogy kell egy nőnek - de mégis, hogy valósitsam ezeket meg, hogyha nem hajlandóak az általam kiszemelt "prédák" kapcsolatot letrehozni velem (beszélgetést)....kb ennyi, de ha kiváncsiak vagytok még valamire amitől tőbb dolgot megtudtok, akkor nyugodtan várom az üzeneteiteket, netalántán válaszaitokat. Nem haragszom meg bármit irtok, sőt még örülni is fogok neki, mivel ezt a témat nem lehet megbeszélni akárkikkel és szerintem itt alakalmas emberkek alkalmas válaszokra képesek ...


köszönöm.

2014. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!