Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! (biszexuális, leszbiku...

Lányok! (biszexuális, leszbikus) Ti hogyan ismerkedtek össze egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban (most kezdtem középiskolát) egy lány,aki kicsit szótlan és nehezebb vele összebarátkozni,mert visszahúzódó,de amúgy kedves,ti hogyan ismerkednétek vele?

2014. szept. 7. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Most barátkozni szeretnél vele, vagy mit?? Miből gondolod, hogy az a lány leszbikus? Azért, mert szótlan? Biztos egy komoly lány, megérné vele barátkozni, hívjad el különböző programokra, amikre te is eljársz, de ne csápolós, zenés bulikba, hanem esetleg kirándulni, biciklizni, moziba, színházba, netán hangversenyre (komolyzenére), biztos az is érdekli, vagy mondd el, hogy éppen milyen könyvet olvastál. Így kellene megismerkedni vele, de nem értem, a leszbikus feltevést?
2014. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam,mert a biszexuális lányoktól és leszbikusoktól kérek tanácsot,mert tetszik nekem a lány!
2014. szept. 8. 13:38
 3/10 anonim válasza:
Mindenképpen keresnék vele egy közös témát:) Megkérdezném mi érdekli, milyen zenét/ filmet szeret, mit csinál szabadidejében van e hobbija:) Egyszóval megismered:) Biztos lennének közös dolgaitok amiket ugyanúgy szerettek és máris meglenne a közös téma:) Persze nem szabad erőszakosnak lenni, vagy nyomulósnak mert elijeszted, csak szépen türelmesen:)
2014. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi,a tanácsot :) de valami olya helyzet is jó lenne,amiben meg is érinthetem egy kicsit.... :)
2014. szept. 8. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
De mielőtt teljesen elijeszted magadtól, azért azt is kérdezd meg tőle, mi a véleménye a biszexuálisokról és a melegekről általában...
2014. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok,olyan közeli kapcsolatban ahhoz,hogy ilyesmit kérdezzek,és már amúgyis mindegy :( semmi esélyem nála,kész....vége :'(
2014. szept. 9. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
miért nincs esélyed??
2014. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ciana ***** válasza:
Mi történt? ;__;
2014. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mostanában összebarátkozott egy másik lánnyal is,de nem ez a lényeg,hanem az,hogy a fiúkon kívül más témájuk nincs is és egy csomót beszélgetnek róluk... :(
2014. szept. 10. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne csüggedj. Lehet benne hajlam ettől még (v. biszex), persze kicsi az esély :)
2014. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!