Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus vagy biszexuális...

Leszbikus vagy biszexuális lányok! Szeretnék egy komoly kapcsolatot lánnyal, érdekelne titeket?

Figyelt kérdés
Kedves leszbikus és biszexuális lányok,én egy 15 éves lány vagyok Tolna megyéből. Szeretnék komoly kapcsolatot egy lánnyal! Egy érzéki,szenvedélyes,szeretettel gazdag komoly kapcsolat lenne a kérésem,ha érdekel valakit! Akit érdekel az írjon a kérdés alá,vagy küldjön privát üzenetet! Remélem lesz olyan,akinek van kedve ehhez! (Sértő,bántó vagy felülbíráló kommentekre nem vagyok kíváncsi!)
2014. aug. 28. 09:29
 1/2 anonim válasza:
Én szívesen ismerkedek,barátkozok :) Tudom,a kérdésben nem ez szerepel,de ha van kedved beszélgetni (és nem zavar a korom=20) rám írhatsz :))
2014. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Annyi a baj, hogy messze laksz :/
2014. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!