Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondta rám egy srác aki...

Azt mondta rám egy srác aki nagyon jól néz ki és régóta ismerkedünk, hogy 10/6 esetleg 6.5 vagyok, azóta szörnyen érzem magam. Az már nagyon ronda nem? Lehet csak azért mondta, mert nem tud megkapni? Mivel régóta nem engedek neki semmit.

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 11:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

dehogy netről :D

élőben ismerjük egymást,és 100%,hogy van nője ,mindenki tudta csak én nem :D

neten nem ismerkedek,amúgy ittas volt amikor ezt mondta,szóval biztos így is gonodlja,bár majd még megkérdezem tőle ha újra találkozunk

2014. szept. 7. 11:51
 12/13 anonim válasza:
Én elküldeném a búsba, nem egy darab hús vagyok, amit pontozgatni kell. Egyértelmű, hogy csak egy éjszakára kellenél neki.
2014. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
4 és alatta barlangi predátor. 5 az átlagos. 6 az átlagnál picit jobb,aranyosabb. 10 amikor már bűntudatod van kiverni rá. Nagyrészt így nézzük. a 6 - 6,5 az jó.
2014. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!