Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van köztetek olyan aki itt...

Van köztetek olyan aki itt GYK-n talált magának párt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mert úgy veszem észre hogy itt szinte csak fiúk akarnak ismerkedni,lányok alig alig,ennek mi az oka?A lányok miért nem szeretnek neten ismerkedni?Én sem vagyok ennek a híve,de jólesne beszélgetni egy rendes lánnyal hogy hátha lesz valami belőle,bár ha messze vagyunk egymástól annak nem lenne értelme mert rossz élményem van ezzel kapcsolatban.A környezetemben meg nemigen van belsőre elfogadható lány :(
2014. szept. 7. 12:07
 1/3 anonim válasza:
Én egyszer teljesen véletlenszerűen találtam egy beszélgető partnert(lányt). Igazából csak beszélgetünk és bizalmasok vagyunk egymással de nem akarunk összejönni(már csak azért sem mert messze vagyunk egymástól). 17/f
2014. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 1x találtam egy jelöltet, de aztán nem lett belőle semmi, aztán most találtam még egyet, de ez még kérdőjeles, hogy mi lesz.
2014. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Solarian ***** válasza:
A mondás úgy tartja, hogy az interneten mindenki fiú. A lányok is. Kivéve a 8 éves kislányokat. Azok FBI ügynökök. Amúgy szimplán azért mert a lányokat a net annyira nem köti le. Ugyanaz az oka, mint amiért informatika karokon 95% fiú van. Így működik.
2014. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!