Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyha egy olyan lánnyal...

Hogyha egy olyan lánnyal vagyok együtt aki cigizik akkor pl csókolózásnál lehet az hatással rám, és van rá esély hogy leszoktassam?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Csókolózásnál konkrétan elég szar íze lesz a lány szájának. Egyébként meg nem valószínű, hogy le tudod szoktatni, én nem dohányzom, de soha nem is akarnék leszoktatni senkit, mert az ő dolga mit csinál. Egyszerűen nem jövök össze dohányossal, mert engem a cigi zavar.
2014. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély
2014. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nincsen teljesen rászokva, csak ritkán szív
2014. aug. 15. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is azt mondta a barátom, hogy néha cigizik csak és én ugyanugy mint te azt hittem le tudom szoktatni, hát most ott tar a dolog, hogy rájöttem napi 1 doboz helyett 2-öt sziv, és nem tud leszokni. Ugyhogy felejsd el, hogy le tudod szoktatni.
2014. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom elég durván láncdohányos volt, de mikor megkérte a kezem megmondtam neki, hogy csak akkor van jövőnk, ha leszokik. Hat éve vagyunk házasok, szóval van esély.
2014. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le tudod szoktatni,de csak ha ő is akarja.De nem úgy,hogy "jó volna ha leszoknál blabal"hanem határozottan.
2014. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!