Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hány éves lányoknak nem...

Mégis hány éves lányoknak nem a külső számít már végre, kezdem már unni, hogy mindig a külsőm miatt bukom a lányokat, mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van olyan korosztály, ahol már nem ez a legfontosabb, de valamennyire mindig számítani fog.
2014. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60+
2014. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20 vagyok és hidd el egy normális lánynak sosem a külső számít elsődlegesen. Mondok egy példát. Itt van ez a srác. Ha kedves lenne és beleszeretnék a tulajdonságaiba, összejönnék vele és nagyon szeretném

[link]

vagy ezzel

[link]

vagy ezzel

[link]


Tökmindegy, ha szeretem azt, aki

2014. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kisboltos ***** válasza:

3-as. ezek átlagos férfiak, mi velük a baj?

vagy csak én látom így férfi létemre?

már nem tudom eldönteni ki jóképű és ki az, akire senki sem mondaná el ezt.

2014. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy az összes fiú, akit ti rondának tartotok fehér bőrű?!!
2014. szept. 7. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
ez véletlen volt. linkelhettem volna színesbőrűeket is, csak egy volt az első három kép, akit kihozott a google. de úgy látom pont a lények nem ment át nálatok
2014. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3

A második fószer akit linkeltél szerintem tök átlagos

2014. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

pattanásos esetleg bibircsókos vagy?-bőrgyógyász

sz@r a frizkód?-fodrász

kövér, vagy sovány vagy?-edzőterem egészséges étkezés

úgy öltözködsz mint a saját nagyapád, legújabb szerzeményed turiból van?-kérj segítséget olyan barátodtól akinek jó ízlése van

Amúgy nem létezik csúnya ember, sokkal inkább lusta és igénytelen... Vagy csak te hiszed hogy a külsőd miatt van, lehet akár idétlen artikuláció, rosszul küldött jelek a lányok felé, vagy nagyon magasra teszed a lécet.

2014. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok jóképű, közel sem, de találtam olyasvalakit aki végre nem csak a külsőt nézi hanem az összképet (bár így is fura h szeret mert sztem belül vagyok csak igazán lúzer, na mind1). szóval én szerencsés helyzetben vagyok, és azt tanácsolom h ne a külsőddel akarj hódítani hanem a belső értékeidre hagyatkozz, azokkal próbálj szerencsét. :)


22 f

2014. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen téren fontos a külső is, de a belső a fontos. Viszont külsőben ami a legfontosabb, a pozitív kisugárzás, önbizalom, mosoly, és kedvesség.


Ha morcos vagy és csak fapofával tudsz beszélgetni meg szinte úgy jelensz meg akkor már eleve csökkennek az esélyeid.

Én nekem nagy esélyem volt a jelenlegi barátnőmnél. Már eleve az hogy amikor legelőször megláttuk egymást a munkahelyünkön és köszöntünk egymásnak, mindketten elmosolyodtunk. Ugye én akkor kövérebb voltam sokkal kövérebb mint most. Akkor voltam 120 kiló, jelenleg 90 kiló vagyok. Részben ezért is fogytam le mert elegem lett abból hogy folyton a kövérségem miatt utasítanak el. Másfelől, kényszerből is elkezdtem mozogni a munkám miatt és már az rátett egy nagy lapáttal a fogyásra. Utána meg elkezdtem edzeni.


Na most mindegy a korosztály. Én munkatársamnak van egy 16 éves húga aki nekem megmondta hogy neki nem a külső számít, nyilván mindenkinek van egy ideálja, de ő nekem megmondta hogy a mosoly, és a pozitív kisugárzás a fő lényege, meg persze a belső értékek. Ő mindig is utálta a nagyképű szépfiúkat, neki is egy csendes, átlagos barátja van akit szeret.


De visszatérve a barátnőmre. Nekem ő az első és igaz idősebb nálam 4 évvel, de ez már akkor nem jelentett gondot mert így 22 évesen én 25 nek nézek ki legalább, meg a barátnőmre is sokáig azt hittem hogy maximum 22 éves. Persze meglepett a kora, de ő megmondta nekem hogy ő neki sokkal jobban bejönnek az átlagos, de egyénibb pasik, akik picit félénkebbek, meg az alkatuk is más, meg az öltözködésük is eltér az átlagtól. Jó nyilván nem gagyi cuccokra kell gondolni, de mégsem a divatos göncökre hanem az átlag normális ruhákra.


Ő neki nagyon bejönnek a mackós pasik mint amilyen én vagyok, már eleve nagy előny volt ez nekem. De mondta hogy neki kifejezetten a belső a fontos, az őszinteség, magabiztosság, meg imád viccelődni, és szereti ha a partnere is ilyen.

Bennem ezeket megtalálta, és én is nagyon megismertem őt, kedves, aranyos lány, és szeretjük is egymást. Pedig én még tovább akartam fogyni és izmosodni, persze ezt nem adtam fel és a barátnőm is támogat a döntésemben, de mindig mondja hogy csak akkor ha tényleg akarom és amennyit megkívánok, ne akarjak címlapra való lenni, csak érezzem jól magam a bőrömben. És a legfontosabb tartsam meg az egyéniségem, ne vágassam le a hajam, mert volt egy rocker időszakom és akkor megnövesztettem ami még most is megvan és mondta hogy ő neki nem jönnek be a hosszú hajú pasik de engem ez mégis egyénivé tesz. Meg persze a barátnőmnek is vannak egyéniségei, ami igazán széppé teszi őt, és ez a fontos :)



Szóval ne csüggedj, ne add fel, fogadd el magad, és hidd el sokkal jobban fognak rád nézni az emberek! Én is amint lefogytam és elfogadóbb lettem magammal szemben egyből máshogy néztek rám, és egyből jobban éreztem magam.

2014. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!