Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félénk lány hogyan kezdeményez...

Félénk lány hogyan kezdeményezzen vagy jelezzen a kiszemelt pasinak?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk vagyok, nem tudom mit csinálhatnék, van egy férfi aki tetszik, majdnem minden nap találkozunk nem személyes ügyben. Nem tudom hogyan jelezhetnék, neki hogy tetszik, azt sem tudom én tetszem e neki, néha úgy érzem igen, mert mosolyog mikor meglát, meg cukin néz, de valamikor meg semmi... Ő a pasi neki kellene kezdeményezni, ha tetszem neki, de szerintem ő is félénkebb típus... Egyébként nem tudok róla semmit, ő tudja a neven én nem tudom az övét... úgyhogy facebook is kizárva... Valakinek ötlete?
2014. szept. 8. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nevét...pont abból az okból hogy szeretnéd fb-n bejelölni. Itt a kezdet. Aztán ha kész írj újra ide.
2014. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem merem megkérdezni :(
2014. szept. 8. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz semmi, valószínűleg. Amúgy meg attól, hogy Ő a férfi, nem neki kell kezdeményezni. Ez baromság. Akkor kell neki kezdeményezni, ha Ő az, aki akar tőled valami. Na most pont nem ez a helyzet, tehát neked kell. Ennyi.
2014. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írtam privátba írj vissza!
2014. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a facebook nem rossz ötlet. Viccesen odadobhatod, hogy "annyit találkozunk, hogy lassan facebookon is bejelölhetnénk akár egymást..." amolyan félkomolyan. Ha veszi a lapot, akkor nyert ügyed van. Ha nem, hát legalább megpróbáltad.
2014. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez a találkozás mit jelent ebben az esetben? tehát hol milyen körülmények között?
2014. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ő egy csomagküldő cégnél dolgozik, szóval itthon a kapuban találkozunk :D
2014. szept. 8. 10:52
 8/12 anonim ***** válasza:

akkor van 10001 lehetőséged :) "véletlen" kiejtesz valamit és "véletlen nem veszed észre", vagy kérsz kölcsön egy tollat, megkérdezed az időt, esetleg ha pont ott van az adott személy aki a csomagot átveszi akkor beszélgetésbe elegyedsz vele...és valamiben a véleményét kérdezed aztán a csomag szállítóét (mondjuk ruhában/haj viseletben...amiben meg kell jobban nézzen :) )


esetleg ezek a lehetőségek?

2014. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
félreérted, ő hozzám jö és én adom oda a csomagot vagy ő hoz nekem
2014. szept. 8. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:
ja értem...hát akkor már sokkal könnyebb a helyzet...ha már beszélgettek akkor tudsz témát váltani :)
2014. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!