Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus lányok szeretnétek...

Leszbikus lányok szeretnétek egy alibi pasit?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 23:20
1 2
 1/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
31%
Ez tényleg álom meló lenne! :D
2014. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WheneverYouWant ***** válasza:
ennek meg mi értelme lenni... Az is alibi hogy csak alibi barát lennél és csak kukkolni akarsz?
2014. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Hmmm, szerintem nagyon is izgalmas gondolat.
2014. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem jól jönne.
2014. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pffff, ez nem egy hollywoody film, szedjétek össze magatokat és inkább maszturbáljatok. A hetero fehér fiúk annyira nevetségesek.
2014. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Joe Makepeace ***** válasza:
40%

Ajánlkozz két pasi közé inkább harmadiknak...

Ja, hogy az már nem annyira tetszene? Azokat b*zizod biztos...

2014. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látom, sokan nem értik, mit akar a kérdező, ezért elmagyarázom:


Az alibi partner azoknak a melegeknek előnyös, akik titkolják a melegségüket, és szeretnének a külvilág előtt megjelenni egy másik nemű személlyel, azt a benyomást keltve, hogy ők egy heteroszexuális pár.


Gyakori, hogy egy meleg fiú és egy leszbikus lány alkot ilyen alibi párost, így egymásnak tudnak falazni.

Olyan is van, hogy az alibi partner heteroszexuális, és egyéb okból vállalja az alibi szerepet, például barátságból, pénzért, vagy mert azt reméli, mégis lepottyan neki valami szexuálisan.

2014. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Joe Makepeace ***** válasza:

"vagy mert azt reméli, mégis lepottyan neki valami szexuálisan"


Erről van szó a válaszolóknál szerintem.

Gondolom ellenállhatatlanok

2014. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nekem igazából nem ez lenne annyira kecsegtető,hanem,hogy álrandik címszó alatt,azért kapnék fizetést,hogy moziba járjak,étterembe,meg bratyizzak a családdal.

De kineik mi.

2014. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én már gondoltam erre is. Csak két dologtól félek. Egyrészt hogy a srác nem akar-e majd a megismerkedés után többet. Másrészt hogy ez így mennyibe kerül, vagy mit kell adni érte cserébe. Azt nyilván nem várhatom el, hogy puszta jóindulatból szánja rám valaki rendszeresen az idejét...
2014. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!