Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK hogy írjak rá facebooko...

Prbléma kérdése:

LÁNYOK hogy írjak rá facebookon egy lányra akit csak látásra is merek már párszor szemeztem vele de ez semmi én úgygondolom?

Figyelt kérdés
tippeket mondjuk ask-on névtelenül kezdeményezek és ha ask-on akkor mivel kezdjem ha facebookon akkor mivel kezdjem

2014. szept. 9. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, mint bárki másra
2014. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem egy darabig csak kerdezgesd,hogy van,mit csinal,mit csinalt az nap..probalj vele jo fej lenni,ne tolakodj,ne kerdezz olyan dolgokat amivel eltaszithatnad magadtol,ne legy ramenos,ne legy bunko..es amikor latod,hogy neki is jo veled beszelni,es nem csak azokra valaszol amiket kerdezel,hanem o is erdeklodik irantad hivd ki egy setara...LEGFONTOSABB!! Ne legy nyomulos,legyel komoly! Tudj barmirol beszelgetni vele,kedves es erdeklodo modon ;)
2014. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pl:szia mizu ? vagy mit ? ez a szia mizu szöveg béna valami tip
2014. szept. 9. 21:12
 4/11 anonim válasza:
szia :) hogy vagy? mit csinalsz? hogy telt a napod? Vegye eszre rajtad,hogy erdekled...ha azt irja,hogy nem tul jol,akkor kerdezz ra,hogy miert? mi gond? legyel figyelmes :) es ezeket,hogy,hogy vagy,mit csinalsz? ne 1 mizuval intezd el...kulon kerdezz ra mindenikre :)
2014. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de szerintem nem állna szóba velem 1 mert már mentem oda ismeretlenül lányokhoz de gyorsan lekoptatak mert részeg voltam józanul még ismeretlenul nem mrertem oda meni egy lányhozsem 2 3 napja ráírtam részegen valamit de nem tudom hogy mit mert nincs ott semmi az üzeneteknél de nem írt semmit vissza szerintem kitöröltem azt az üzenetet amit írtam neki mrt az rémlik hogy ráírtam
2014. szept. 9. 21:21
 6/11 anonim válasza:
szerintem kerj tole azert is bocsanatot...es ezert jo fejnek fog gondolni szerintem :)
2014. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Használd az "üdv, hogy s mint" klisét, tiszta Hugh Grant leszel.
2014. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mondd el,hogy megbantad,es hogy te nem olyan vagy...oszinten kerj bocsanatot
2014. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kicsit bonyolultab a helyzet mint gondolnátok unoka bátyámnak montam hogy mivan ere ő ki kapta a kezemből a telót és az én fészemről azt írta neki hogy az én nevemben ősz szokott írkálgatni másnak ...
2014. szept. 9. 21:32
 10/11 anonim válasza:
mondj el neki mindent,es kerj bocsanatot..ertekelni fogja...ha latja,hogy mennyire fontos neked az,hogy jo viszonyban legyetek...LEGYEL OSZINTE!! :) sokat segit ;)
2014. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!