Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon miért nehéz elérni,...

Facebookon miért nehéz elérni, hogy a lányoknak megtetszek kép alapján és rám írjanak maguktól? Miért ilyen nehéz megtetszeni a tini lányoknak?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok ronda, de sok lány rondának nevezett már, van is barátnőm, de nem szeretem meg ő is csak azért van velem, mert más fiú észre se veszi. Szóval szakítani szeretnék vele, ezért csináltam egy új fészbukkot, ott kiírtam dolgokat, hátha felfigyelnek rám idegen lányok, de csak egy csaj jelölt be meg írt rám és ő ilyen kis pisis 11 éves kislány. JÓ lenne egy 14 éves lány.

2014. szept. 4. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Irj provibe ott majd adhatok tippet.
2014. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pisis vagy te is nyugi ;) inkább hagyd ezt a témát még 5 évig,különben ne a facebookon akard ezt elérni,hanem a valóságban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444nééégy
2014. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Besz-ari!!!! Faszbúkon esélyed sincs. Menj ki az utcára, lógj valahol, esetleg a sulidban érd ezt el. XD
2014. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pozolj iphone 5-el
2014. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!