Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ez titeket nem zavar?

Fiúk, ez titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Szeretek egy srácot, amit ő is tud. Hosszas huzavona után nemrég pontot tettünk a dolog végére és annyiban maradtunk, hogy egyelőre nem akar kapcsolatot, de megijedt, hogy ezután már nem fogunk barátkozni sem és, hogy később sem lesz semmi se? Azt mondtam nem tudom, mert egyszer úgy érzem menne, máskor úgy hogy nem ez barátság dolog. Én nagyon magam alatt vagyok, de rajta semmi sem látszik, mintha misem történt volna, tök jól van, hepi minden, mintha huuu de tök jó lenne kettőnk között minden. Ez nektek nem kínos, hogy ott egy lány, aki belétek van habarodva és ti meg semmit sem éreztek iránta egyébként? Mert nekem kicsit az...

2014. szept. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem ezt az új idiotizmust, hogy jajj nem akarok kapcsolatot. Nem akarsz öcsém? Akkor nem kapsz, lóf**sz akkor az ánuszodba. Most komolyan mi ez az új divatfarokság, hogy senki nem akar kapcsolatot csak dugni. Ha valaki ilyen nyomorék, hogy "most nem kell neki a kapcsolat" akkor rohadjon meg egyedül, oszt jóvan.
2014. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csabika1971 ***** válasza:
Keress egy normális pasit, mert akit kinéztél az egy idióta.
2014. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem a pasi az idiota hanem a kérdezo...hát ha mondta hogy nem akar kapcsolatot akkor a fiú beletorodott és ennyi....ha meg belé vagy "habarodva" akkor miért nem akarsz kapcsolatot?! velem is mindig ezt csinálják a csajok és még én vagyok a rossz ha másik csajra ránézek...pff..ki érti a nőket
2014. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én akartam vele kapcsolatot, de nekem CSAK a barátság nem fér bele, mert nem kívánok szenvedni mellette úgy, hogy mindig reményeket kelt bennem. Gondolom nem volt még viszonzatlan szerelemben részed :)
2014. szept. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!