Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jöjjek össze ezzel a...

Hogy jöjjek össze ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán ismerem és beszélgetni is ritkán szoktunk, mivel ha megszólít vagy bármit is kérdez egyszerűen elakad a szavam.. Az jó jel ha meg szokta kérdezni hogy vagyok (amire sajna általában nyekergésen kívül nem tudok jobb választ adni) és ha meglát általában odajön hozzám ha épp nincs a barátnőivel? Sajna nem vagyok egy szépség és a hasonló kaliberű lányok mint ő, sorra utasítottak vissza és amikor megkérdeztem őket hogy mi volt az oka szimplán annyit mondtak hogy külsőre nem jövök be nekik de jellemre ne változzak. Szóval nem tudom mit tegyek mert arra a szintre nem jutok el ahonnan visszautasíthatna...
2014. szept. 10. 22:14
 1/1 anonim válasza:
Szerintem itt már nem neked kell változnod hanem nekik. neked annyi a dolgod -hangsúlyozom, szerintem- hogy tovább fejleszted önmagad belülről. Mindenki azt próbálja csiszolni, amivel eladhatóvá tudja tenni magát: ki belül, ki kívül. persze ha volna még bármi meglátásod önmagaddal szemben fizikai értelemben, amivel talán jobban érezhetnéd magad a bőrödben, azt tedd meg. Magadnak/magadért változz, nem másnak; - ez fontos.
2014. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!