Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan fiatal, aki hosszú...

Van olyan fiatal, aki hosszú ideig nem talál magának párt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 22:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
nyugi ha lesz is egyszer - még ha hosszu is - és egyszer vége, és azt hiszed innentől már könnyebben megy mert tapasztaltabb vagy meg belejöttél már stb... hát megsúgom NEM! nekem sem volt huszon pár éves kormig semmi, aztán 2 évig volt barátnőm és mostmár lassan két éve semmi megint! nem az hogy nincs barátnőm, de még csak nem is feküdtem le senki mással sem... jha és abszolut nincs az hogy ő hiányozna és ezért nem jövök össze senki mással, hanem csak nem... nem sül és kész!!
2014. szept. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
a valós képhez hozzátartozik, hogy a próbálkozást sem viszem túlzásba ám... /előző vagyok/
2014. szept. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kisboltos ***** válasza:
16 évesen volt egy kapcsolatom, de 3 hónapnál nem tartott tovább. Azóta eltelt bő másfél év, és semmi. Bár az idei évben időm se lenne...
2014. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
17f, semmi nincs és nem is volt vagy lesz
2014. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!