Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehet "nyálas" egy...

Mennyire lehet "nyálas" egy szerelmi vallomás?

Figyelt kérdés
(16/f) 1 hónapja beleszerettem egy lányba (őt ezelőtt is ismertem már egy 4-5 éve de csak barátok voltunk). Pénteken találkozok vele, és szeretné, neki elmondani mit érzek iránta. De sose volt még barátnőm és fogalmam sincs hogy mondjam el neki,nem tudom mennyire lehetek "nyálas", egyszerűen tippem sincs hogy közöljem vele. Szeretnék segítséget kérni olyanoktól akik jártasak ilyen témában hogy hogyan is lehetne a legjobban közölni.

2014. szept. 11. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

A szél fú, a zöld fú,

Émmeg nagyon' szeretlek!

2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ennek valamilyen szinten "nyálas"nak kell lennie. Lehetsz nem "nyálas"is és akkor " Te figyejjé p1csaa, te és én összejövünk basz0d, különben elvágom a cuki kis torkod érted mint a libának éhrted? HEH? őőőh"
2014. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerinted ő is így érez irántad???? Azért készülj fel arra, hogy esetleg olyan választ kapsz, hogy te jó barátja vagy és azt akarja, hogy az is maradj.... Vagy nem válaszol semmit, csak időt kér (akkor ne siettesd).

Próbáld meg úgy közölni vele, hogy nem alázkodsz meg. Határozottan állj ki az érzéseid mellet és ne legyél visszahúzódó. Sem nagyszájú... :)

Nem tudom, mi a programotok holnapra, de ha ketten vagytok és van pár nyugodt percetek, például semmi felvezetés nélkül kijelenheted: Szeretlek :)

Erre a lány kicsit összezavarodik és visszakérdez... Ekkor már kifejtheted ugyanazt amit a kérdésben írtál. Jó barát, régóta ismered, de úgy érzed, már többet érzel iránta, mert ..... (itt jöhet pár nyálas bók esetleg)

Ha nem elutasító,egy kicsit is tetszik neki amit mondtál, a legközelebbi találkozóra már mehet a virág :) NEM CIKI.

Csak ügyesen! :)

2014. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg a 3-asnak:) Szerintem ő is érez irántam valamit, néha eléggé biztos jeleket adott erre. Bár ez majd csak holnap fog kiderülni.
2014. szept. 11. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :)
2014. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3-as vagyok. Engem is érdekel... :)
2014. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engemis o:
2014. okt. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!