Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálnátok ha magyar...

Mit csinálnátok ha magyar lélekkel, magyar érzelmekkel kellene cigány testben élnetek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha ma Magyarországon egyszercsak cigánnyá változnátok és úgy kéne ismerkednetek, munkahelyen elhelyezkednetek? Ha az ízlésetek lányok/fiúk terén ugyanolyan maradna, csak egyik nap barnább lenne a bőrötök?

2014. szept. 11. 22:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Sajnos a többségük miatt a rendes cigányokat is egy kalap alá veszik a többivel, így sokan esélyt sem kapnak arra, hogy bizonyíthassanak, hogy ők nem olyanok.

Nekem vannak rendes cigány ismerőseim. Igaz bennem is megvolt az első néhány alkalommal az előítélet (szégyellem érte magam) de aztán örültem neki, hogy sikerült megismernem normális cigány embereket is.

Sokan egyébként azt felejtik el, hogy nagyon sok magyar ember is úgy él ahogy a cigányok, csak annyi a különbség, hogy fehérebb a bőrük.

2014. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én cigány létemre sokat " b. cigányozok " amiért kicsit szégyenlem is magam, de akaratlanul kicsúszik a számon mikor olyan dolgokat látok tőlük amik nagyon nem tetszenek, ezért megértem az előítéleteket. Néha kellemetlen érzés belegondolni, hogy olyan országban élek ahol a magamfajtával szemben előítéletek vannak, ezért is vagyok tisztaság mániás és járok főiskolára. Legalább ha másoknak első ránézésre előítéletik is vannak velem szemben én legalább magamban tudom, hogy azért nem én vagyok a hibás mert ismeretlenül is utálnak.
2014. szept. 11. 23:04
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Igen.Akkor próbálj meg egyedüli magyarként bevágódni a "rendes" cigányok közé.Mint pl. dolgozni csapatban.Na majd akkor meglátod hogy vér vérhez húz!Lehetsz akármilyen tisztességes,rendes stb.!Ez beléjük van kódolva mint a nagy dumálókészség és jó szinészek!!!Soha NE bízzatok meg egyben sem!Magyarok és más nemzetiségüek közt is akadnak bőven akasztani valók de a kissebbség igyebár jobban összetart!Annyira meggyűlöltem őket hogy csak na!
2014. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Van egy cigány ismerősöm, aki gárdista. Ő magyarnak vallja magát, közben meg háááát, nem éppen magyar hagyományokat folytat. De vicc a gyerek. Ha nem lenne a jó kis tájszólás amit a bőrszínnel együtt szoktam nagyrészt adni, meg normális lenne a színemen kívül minden, simán el lehet helyezkedni, csak pár munkahelyről néznének ki.
2014. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kitalálnék magamnak valami szappanopera nevet és elmennék latin szívtiprónak.

Lákátos Hoszéármándó példáil.

2014. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

megműttetném az orrom és nevet változtatnék valami törökösre,arabra,aztán kész.

sőt,ha 90 éves vén fa-szként kapnám az új fiatal cigány testem,akkor én lennék a világon a legboldogabb.

2014. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Magam köré gyűjtenék pár testvért, és kapna mindenki, aki sötét foltot hagyott az életemben.

A cigány exemmel kezdeném, megmondanám neki, lehet azt hitted, te vagy itt a cigány ba$$zájba, de tévedtél, mert az én vagyok, hoppá....

Aztán addig ütném 5-6 erős cigánylegény kíséretében, amíg a gyönyörű barna bőre kékes-lilásra nem változik, mint a kamu hangulatgyűrű hő hatására.

Asszem, utána meglatogatnám a többi rég nem látott ellenségem (persze a Gazsiékat szintén vinném magammal.)

Végül bedzsalnék az önkormányzatba, és felvenném a jól megérdemelt segélyemet.

Ja és örülnék, hogy nem kell szolizni.

2014. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nagyon jo , hogy foiskolara jarsz. En nem vagyok cigany es van egy nagyon kozeli baratom,aki szerintem az, de sohasem fogom neki ezt felhozni: o is tanult, muvelt es sikeres. Es tisztasagmanias. Mindig megdicserem, h milyen csinos. Azt tanacsolom , hogy hordjal hegymaszos cuccokat es akkor nem fognak arra gondolni , h cigany vagy. O mindig vigyaz, h neh lebarnuljon, nem megy napra. Bar en mondtam neki, h akarmilyen is a borszine, en ugyanugy fogom kedvelni es ugyanugy felnezek Ra. Ma mar az oltozkodes alapjan dontik el az emberek , h ki a cigany. Aztan esetleg megnezik a viselkedeset. N
2014. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék és én így is teljes értékű embernek érzem magam. :) Nem fogok hegymászó ruhát hordani mert nem ez a stílusom inkább, a farmer, póló, ing, fekete, fehér átlagos. Ja és én nem akarok másnak kinézni mint ami vagyok, félig vagyok cigány de nem tagadhatom le mert kicsivel barnább a bőröm mint az átlag embernek, az arcom teljesen europid. Jópáran csak hosszabb ismerettség után vették rajtam csak észre akkor is úgy, hogy szóba került és én mondtam el. Egyébként van sváb, szlovák és zsidó is a rokonságban.
2014. szept. 12. 14:08
 20/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha normális vagy, márpedig annak tűnsz az írásod alapján akkor normális emberek nem fognak elítélni azért mert cigánynak születtél. Taplók meg mindig lesznek, akik így is úgyis le fognak nézni akárhogyan viselkedsz. Az olyan ember viszont annyit is ér.
2014. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!