Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem küldenek...

A lányok miért nem küldenek jeleket, ha azt várják, hogy odamenjünk hozzájuk?

Figyelt kérdés
Nem tudom, régebben mintha ők is bátrabbak lettek volna. Miért várják el tőlünk, ha ránk sem mernek nézni? Kis mosoly? Szemezés?
2014. szept. 12. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy lehet nem is akarják hogy odamenj?
2014. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aladar12 ***** válasza:

küldenek, csak nem vagy antenna, amivel fel lehet fogni.

értsd: ők küldenek szerintük egyértelmű jeleket, csak az neked nem az.

2014. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a lányokkal telepatikus úton próbálok beszélni mer nyuszi vok, de még 1 se jött rá, csak a barátnője:DD az meg köcsög osz nem monya el senkinek
2014. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem sem küldtek sosem,aztán kicsit gyúrtam a testalkatomon,felszabadultabb,vidámabb,magabiztosabb lettem,új frizurám van és két kezemen nem tudom megszámolni hány lány nézett meg ma egyértelműen,a szemembe nézve hosszabb ideig,kettő konkrétan lehidalt és szólalni sem mert csak bámult és mosolygott,az egyik pedig mosolyogva oda állt mellém,hátha megszólítom.
2014. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldenek, csak azokat a lányokat észre sem veszed.
2014. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3# ezen meghaltam xDDDDD
2014. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon tetszik egy srác és ha a suliban összefutunk, nem merek ránézni. Szerintem azt hiszi, hogy nem érdeklődöm iránta. :/ Sajnos akárhányszor próbáltam ránézni, soha se sikerült
2014. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én próbálok. Tényleg. De meglátom és levegőt se kapok. Néha sikerül hosszabb ideig néznem és egy picit mosolyogni is, de nagyon félek, hogy komplett hülyének néz, vagy idegesítem.

15/l

2014. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!