Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért itél el egyből a legtöbb...

Mért itél el egyből a legtöbb lany azert mert facen "hiresebb"vagyok? 18f

Figyelt kérdés

Ha ismerkedésnélegadom a facem egyből az van hogy elkezdenek habi celebezni, neked ebbe mi a jo..stb

Pedig erről nem tehetek! Van 5000 ismerősöm megy ezer valamenyi kovetőm (de leszarom)

És a legtöbb azzalagyarázza hogy biztos hűtlen lennék..stb de ennek mi koze van ahiz hogy pl a posztjaimon 500-600 lájk van? (Nem értem az összefüggést)

És normális lánnyal nem is tudok ismerkedni facen csak a beképzelt tini qurvákkal mert nekik ez még imponáló is (de nekem normális csaj kell)

Erről mi a velemenyetek?


2014. szept. 12. 17:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ha én hűséges tipus vagyok akkor mit számít hogy kik lájkolgatnak?
2014. szept. 12. 17:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem is érdekel minket, hogy ki vagy...Az a kérdés ezzel kapcsolatban sem volt komoly, mert itt leszarják ezt az emberek, sőt...A valóságban sem igazán foglalkoznak azzal, hogy te most mekkora celeb vagy facebookon :)
2014. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert én pl. a 350 ismerősömből, kb. 100-nak gyakran nézem az adatlapját. A többiek életét pedig figyelemmel követem többnyire, nézegetem a fotóikat, mert érdekel.

Csak olyanokat jelölök vissza, akikkel valószínűnek tartom, hogy fogok/akarok még beszélni.


Az ilyen, mint te fűt-fát vissza jelöl, de nem ismeri a 10%-át sem. Ami azt jelenti, hogy nem minőségiek a "barátaid".


Nem ítélnélek el. Ha számomra fontos lennél, vissza jelölnélek, de ha párkapcsolati célból közelednél, nem hiszem, hogy komolyan tudnálak venni.

25L

2014. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez a lánytól függ, lehet hogy hűséges vagy, de attól még zavarhatja.
2014. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Jo mind1...

Nem gizdulni akarok vagy ilyesmi..hanem hogy mert reagálnak igy a lanyok a kib aszot fészbukra

2014. szept. 12. 17:48
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem pl nem zavarna.
2014. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna, ha egy fiúnak sok ismerőse lenne, ha ismerném és tudnám hogy nem olyan tipikus facebook celeb

ha meg normális lányokat akarsz megismerni, előbb hagyd hogy téged ismerjen meg (mondjuk személyesen) és ne a facebook profilodat

2014. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy magasról ívesen teszek rá, te viszont nem így állsz hozzá, süt a hencegés a szövegből, amúgy ha annyira zavar miért igazolsz vissza annyi embert (nem tehetsz róla? Valaki tán pisztolyt tartott a fejedhez, hogy márpedig te bejelölsz meg visszaigazolsz embereket), vagy miért nem tiltod a követőket?

Amúgy az a köze hozzá, hogy akik szeretnek rivaldafényben lenni meg népszerűek lenni azok általában egoisták aki meg csak a saját örömeit nézi nagyobb eséllyel csalja meg a párját, de mint mondtam ezek általánosságok. Csak egy lehetséges gondolatmenetet vázoltam fel, amúgy én nem foglalkozom fb-s ismerkedős levelekkel szerintem az nem arra való. Amúgy ilyen számok kezeléséhez kicsit több idő szükségeltetik, megértem ha a csaj nem akarja hogy a pasija órát töltsön fb előtt. Az első mondatod meg dolgozd át mert érthetetlen.

2014. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szerintem rosszul állsz te is a kapcsolatokhoz. Valami nem oké. Nekem kb3600 ismerősöm van bookon, mely folyamatosan gyarapodik. A hobbimból fakadóan. Igazából ez már egy közösség. Párom ilyen szempontból "civil", de mégsem csinál problémát abból ha esetleg 2-3-4-500-an kedvelik a képem. Nem is veren nagy dobra, örülök, hogy mások kinyilvanitjak a tetszésüket. Ennyi. Szerintem keresgélj, egyszer mindenkinek betoppan az igazi. Sportolsz, esetleg zenélsz, vagy miért ekkora a rajongói tábor? Mennyi idős vagy?

Szerintem át kellene g

2014. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Aki emiatt ilyeneket mond, azokkal ne foglalkozz!:) Vannak olyan lányok is, akik normálisan állnának hozzád, csak nehezebb lesz őket megtalálni. De amíg te tudod magadról, hogy milyen vagy, akkor addig szerintem semmi gond nincs, innentől kezdve ne érdekeljen más véleménye. :)
2014. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!