Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek milyen üzenet...

Fiúk! Nektek milyen üzenet tetszene egy vadidegen lánytól? Úgy értem, ami után el tudnátok képzelni az ismerkedést.

Figyelt kérdés

Nekem nagyon ritkán szokott megtetszeni egy fiú, de akkor rögtön, első pillantásra. Így láttam meg a facebookon egy tök ismeretlen, velem egykorú fiút, aki nagyon megtetszett. A facebbokon írogatást sokszor le szoktam nézni, de őszintén, nem tudom mit csináljak. Próbáltam elfelejteni, de sokszor eszembe jut és gondolatban összehasonlítom más fiúk kinézetével.

Amúgy nem nagyon szeretem a facebookot, keveset használom, jobban szeretek élőben beszélni az emberekkel. Ráadásul nem vagyok az a nyomulós, random csakúgy emberekre ráírós fajta.

Egy barátnőm azt mondta, hogy tök hülyeség lenne írni neki, én is ezt mondanám a helyében, de annyira tetszik az a fiú, hogy az sem érdekelne ha hülyének néz...


Bármi értelmes választ megköszönnék!



2014. szept. 12. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már annak is örülnék, ha nem azért keres meg valaki, ha akar tőlem valamit, hanem csupán megkérdezné, hogy hogy telnek a napjaim, mi újság velem... De ezt senkitől sem kapom meg :(


21/F

2014. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
ezért most azt fogod mondani hogy egy b*nkó t*hó vagyok meg fog jönni a sok lepontozás de egy pasit magyarul a b@*zással tudod levenni a lábáról de azt is csak nagyon óvatosan úgy hogy felizgatod különben ha odaállítasz hogy hé akarsz du*ni akkor k*rvának néz de ezt minden vicc nélkül mondom ha meg a normálisabb fajtából származik, akkor meg egyszerűen ő is meg akar ismerkedni veled :)
2014. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!:)

Nem tudtam mi legyen maga az üzenet, szóval egy sima 'szia:)'-val kezdtem...majd meglátjuk mi lesz:D

2014. szept. 17. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Na es mi lett belole?
2014. okt. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!