Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges hogy szerelmes...

Lehetséges hogy szerelmes vagyok egy lányba de amint oda jutnék hogy megismerkedünk már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem voltál szerelmes csak tetszett max:)
2014. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ h mennyi idő telik el a tali és az ismerkedés közt?Egy kalandkor beleszeredsz de 3 hét után keresed fel johogy már nem is szereted.Bár ennyi idő alatt nem lehet beleszeretni senkibe.
2014. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mar boccs de szerintem te csak meg akartad dugni a csajt es nem komoly szerelmet kialakitani ha ilyen hamar elrepult az erzeseid a lany irant !!!
2014. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Meridián1 válasza:

Ha jól értem a "szerelmed" megelőlegezett dolog, hiszen Te magad írod, hogy mire a megismerkedésig jutsz, ez az érzés elmúlik.


Általában ez úgy szokott lenni, hogy valaki csak nagyon tetszik, megismerkedünk vele és vagy kialakul a kölcsönös szerelem, vagy nem.

Ha megismered és mégse tetszik, azaz nem leszel bele szerelmes, akkor annyi, egy percet se vesztegess rá. :)

Lesz olyan lány ahol nem múlik el az érzés, sőt, erősödik. Lehet hogy a sokadik próbálkozás hozza meg a szerencsét.

2014. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem az elérhetetlent láttad benne, és emiatt hitted hogy szerelmes vagy.

Mihelyst lett volna alkalmad megszerezni már nem érdekelt.

2014. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!