Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakinek azt mondtam,...

Ha valakinek azt mondtam, hogy sokat jelent nekem hogy megismertem, ebből rájöhetett vajon, hogy szerelmes vagyok belé és szeretnék tőle többet is?

Figyelt kérdés
Ha valaki nektek ezt mondaná, arra gondolnátok, hogy szeret titeket...? Normális válaszokat légyszi...
2014. szept. 10. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebből nem fogja tudni, hogy szerelmes vagy belé, max csak azt, hogy kedveled.
2014. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valaki jelenthet sokat barátként is, nem? Szóval nem feltétlenül szerelemre gondolhat egyből.
2014. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nem kimondottan baráti a viszonyunk, inkább amolyan "nézegetős-flörtölős"....szóval ebből nem biztos hogy megértette, hogy én tényleg szeretem? :S
2014. szept. 10. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, de neked kell elhívni randira, neked kell kezdeményezni az ölelést, csókot, különben barátok maradtok.
2014. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebből szerintem sem egyértelmű. Jelenthet sokat valaki pusztán azért is mert kedvelem mint embert, nem kell ehhez szerelmesnek lenni belé.
2014. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es, de én vagyok a nő....én hivjam randira? :/
2014. szept. 10. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, legyél egyértelműbb.
2014. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért, ki más?

Akarsz tőle valamit, vagy sem?

Am ne randira hívd, csak úgy el, valahova.

2014. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, te férfi vagy nő vagy? :) csak kiváncsiságból kérdezem :)
2014. szept. 10. 20:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyenjogú vagyok... pont úgy, mint te.

Amúgy azt csinálsz, amit akarsz. Várhatsz is... a csodára, vagy a messiásra akár. Még esetleg meg is jöhet neked.


Azért én mégis azt mondanám, hogy ha szeretnél valamit, akkor tegyél is érte. Ha nem teszel érte semmit, akkor nem is vágysz igazán rá.

2014. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!