Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj, ha nem tudom...

Velem van a baj, ha nem tudom megérteni miért nem vonzódnak hozzáma lányok, miért tartanak csúnyának, holott szerintem tök aranyos, normális kinézetű fiú vagyok és nem vagyok ronda szerintem?

Figyelt kérdés
Sok olyan lányt ismerek, aki külsőre nem nagy szám, nekik is van pasija, nem értem engem miért kell oltogatni, hogy ronda vagyok, szerintem nem vagyok ronda. Barátnőm is volt már, dugtam is már meg minden.
2014. szept. 14. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tom most még a kérdest sem olvastam el!
2014. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es hagyjad már, ne kend rám, hogy ti lányok annyira a külsőre mentek, hogy ettől függött még az is, hogy ismerkedtek vagy szóba álltok-e velem egyáltalán! A legutóbbi barátnőmmel is szerecsém volt, ő azt mondta, neki a ronda fiúk is szóba jöhetnek, mert tudja, hogy ő sem egy álomcsaj külsőre. KÁr, hogy az ilyen lány ritka, azóta sem találok olyat, aki ne a szuper helyes páwákra meg swagokra izomagyakra bukna. Tiszta káosz, nem értem mi van a csajokkal. Szerintem én se vagyok ronda gyerek, de mindegy,gondolhattam volna, hogy itt sem fog értelmes válasz érkezni. Senki sem érti a csajok fura működését.
2014. szept. 14. 00:35
 3/11 anonim ***** válasza:

igen veled,mert ha egy nő oltogat,akkor az valamilyen szinten érdeklődés jelző a részéről,egy feldobott laszti,flört indítás.

pont ezért mögé kellene látnod a kimondott szavaknak.

ezzel a ronda vagy dologgal-és az össze hasonlóval-az önbizalmad teszteli tudat alatt vagy tudatosan,hogy védekezel-e és elbuksz,vagy röhögsz rajta és visszavágsz.

2014. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

tipikus várom a sült galambot a számba.. :D

kezdeményezz te aztán hátha bejön az egyik ;)

nem a lányokat kell hibáztatni, nehogy már te mond meg mi jöjjön be, meg mi nem

2014. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit ami érdekel, lefoglal és elégedetté tesz. Legyen ez akár valami nyugisabb hobbi, akár sport, kondizás, csak legyen valami. Ha látják rajtad azt, hogy elégedett vagy magaddal akkor vonzóbbnak tűnhetsz a lányoknak (persze így sem mindegyiknek, senki sem tetszhet mindenkinek).
2014. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Nekem például nem szimpatikus ahogyan írsz. Ebből azt következtetem, hogy a beszédstílusod se lenne szimpatikus. Tehát téged pár szó beszélgetés után otthagynálak, mindegy, hogy hogy nézel ki.

Aki meg beszól a kinézeted miatt, az még óvoda szintet üti csak meg... ott szoktak csúfolódni.

Az meg engem nem érdekelne, hogy hány barátnőd volt, mit csináltál velük.

Lehet, hogy igénytelennek tartanak téged a lányok és azért nem kellesz jelenleg senkinek.

2014. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bocs kérdező,de férfiakkal nem privátozgatok.

ha érdekel ez a téma,meg akarod érteni a miértjét,akkor a shit tesztekre guglizz rá.

2014. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lusta lennél rá guglizni kérdező: a shit tesztek a nők felől érkező próbatételek, amikor beoltanak valamivel és ezzel mérik a férfiasságod mértékét. Ha elkezdesz szomorkodni olyankor, meg magyarázkodni, akkor tudják, hogy egy papucs vagy. Ha kivágod magad valamivel, vagy csak szétröhögöd a fejed lazán és visszaoltasz, vagy csak röhögsz, de kussban maradsz, akkor nyerted a csatát. Az is jó módszer, ha valamivel beolt és papagáj módjára visszaismétled neki, kényes hangon, amit oltott. :D
2014. szept. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

küldesz képet?


amúgy fontos, hogy kiknél próbálkozol. mert sokszor van az, hogy fiúk/lányok rinyálnak, hogy ők nem jönnek be embereknek. aztán kiderül, hogy mondjuk tipikus kurv*knál próbálkoznak be, akiknek nyilvánvalóan a külső az első és ők is ezt helyezik előtérben maguknál - itt máris paradoxonba kerülünk amúgy: ha valaki arra panaszkodik, hogy a külseje miatt nincs valakije, de őt is elsősorban a külső érdekli, akkor mit vár?

illetve nálad ebből gondolom: "KÁr, hogy az ilyen lány ritka, azóta sem találok olyat, aki ne a szuper helyes páwákra meg swagokra izomagyakra bukna." <- szerintem értelmes csaj nem erre bukik, hanem egyedül a kurv*k azok, akiknek ez bejön.


amúgy nem tudom te milyen vagy, csak tényleg sokszor előfordul ez a szitu.


nekem a külső annyira nem számít. az a lényeg, hogy ne taszítson külsőre a srác, és ha a belseje tetszik valakinek, vagy akár csak a stílusa (ez a kinézettől elvonatkoztatható, mert nem az adottságai számítanak, hanem összhatásban, ruha, haj stb..), akkor már igenis vonz az az ember.

nem véletlenül vannak az átlagosaknak/átlag alattiaknak is párjaik. persze sokan csak azért jönnek össze ilyenekkel, mert ha ló nincs.. de emellett sokan a szerelem hatására kialakult vonzalom miatt.


lényeg: ha te normális, értelmes srác vagy, nem kell aggódnod. nekem és még jópár lánynak, akár hiszed, akár nem, a belső a fontosabb. kapcsolat terén biztosan. egyszerűen fel nem tudom fogni, miért van valaki valakivel kb csak a külseje miatt. de ez az ő gondjuk. te keress olyan lányt, aki tartalmas kapcsolatra vágyik, nem pedig egy adoniszra. :)

2014. szept. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nah végre:)

hacsi vágja miről van itt szó!

2014. szept. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!