Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A jo tanulo, aranyos/kedves...

A jo tanulo, aranyos/kedves lanyok mar semmilyen normalis csavoknak nem jonnek be? Csak a cicababak? (nem azt mondom h csunya vagyok csak azt h nem egy cicababa, kozepmagas, hatkozepig ero szoke haj, kek szem)?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De! a normális pasiknak pont a jó tanuló aranyos kedves lányok jönnek be.
2014. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont azok jönnek be.

Hülye közhely, h nem azok jönnek be, valahol mindenki nyugalomra vágyik, nem az ilyen kis gyökér pichákra...

2014. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, ezek szerint:)
2014. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hat en eddig nem ugy vettem eszre sajnos..
2014. jan. 17. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
De, nekem bejössz. Korod?
2014. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem jönnek be senkinek. Magányosan fogsz elpusztulni pár évtized múlva.
2014. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bla bla bla...ettől még lehet h egy visszahúzódó túl csendes félénk típus vagy aki nem képes viszonozni a jeleket, illetve otthon gubbaszt így aztán várhatjátok h akad a horogra valaki.
2014. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

16

egyebkent nem ulok otthon..

2014. jan. 17. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem jössz be, mert túl fiatal vagy hozzám.:D Járj el szórakozni, mozdulj ki otthonról és észre fognak venni. Persze ne diszkókban, rockkoncerteken próbálj ismerkedni, hanem mondjuk a suliban vagy könyvtárban.
2014. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én nem tartom magam normális csávónak, de mások igen, hinni kell nekik, mert ők jobban tudják...

Bejöttek normális lányok, cicababák nem. De hátközépig érő haj, az nekem nem annyira. Rövid a hajúak inkább, vagy nagyon max. vállig érő. A túl hosszú hajtól nekem olyan szűz Mária meg arwen feelingem lesz :DD azt meg nekem nem tetszik pl.

2014. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!