Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék meg...

Hogy ismerkedhetnék meg fiatal ázsiai (távol-keleti) lányokkal, akik Magyarországon élnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném kipróbálni a szexet egy igényes ázsiai lánnyal (mondjuk 16-22 évig, akár több is lehetne, ha úgy alakul), de egyszerűen nem találkozom ilyenekkel :( 20 éves fiú vagyok, budapesti

itt nincsenek ? :)


2014. szept. 14. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Kicsi a cerka?
2014. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D nem különösebben
2014. szept. 14. 14:42
 3/10 HarciCsiga válasza:
szerencséd van mert szeretik az európai csávókat mész az utcán és leszólítod nem kell ezt túl bonyolítani látod hogy nem annyira siet inkább sétál oda mész rámosolyogsz köszönsz szia és a gyors őszinte szöveg a szexet ne tedd bele ennyit segítek :DD szóval helyette említsd meg neki hogy szimpatikus és szeretnéd megismerni ezt a saját stílusodba ha nem jön be arrébb állsz köszönsz elmegy és jön a következő
2014. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha közel vagy Pesthez és van időd, cirkálj sokat a kínai negyedben (VIII. - X. ker), ott csak a horgodra akad egy ilyen.
2014. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fentiek is írnak pár jót. Ahol én lakom, ott a kínai ruhaboltok némelyikében egész csinos kis ázsiai lányok dolgoznak. Ha más nem kereshetsz ott is.
2014. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket srácok :D nem messze lakok am a kínai negyedtől (Lujza utca), de a mindenféle piaci árusok nem épp a legigényesebbek, vagy de?
2014. szept. 14. 14:54
 7/10 bollocks ***** válasza:
Ázsia Center
2014. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is az Ázsia Centert tudnám ajánlani. Ott persze van mindenféle, van amelyik igényes, de olyan is van akinek rohadnak a fogai. Viszont mivel sok van, tudsz válogatni.
2014. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg egyetemek környéke, vagy az Arénában mindig annyi ázsiait látok, talán ott van esély ismerkedni is velük.

Gondolom ők a boltvezető/étteremtulaj szülők gyerekei, sokan magyar barátokkal lógnak, szóval nem zárkózott ázsiai csapatokkal mászkálnak, könnyebb lehet ismerkedni velük.

Viszont ha csak szexet akarsz tőlük... hát az a magyar csajoknak se olyan bejövős dolog.

2014. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha olvassák ilyen lányok a topikot, akár nekem is írhatnának :) én 21 vagyok, én is szívesen ismerkednék velük,a továbbiakban meg amit összehozunk
2014. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!