Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Napközben hol lehet egyedül...

Napközben hol lehet egyedül ismerkedni lányokkal? Olyan kéne ahova ők is egyedül mennek és nem ijednek meg ha kezdeményez egy srác.

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én Tescoban nyomom
2014. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 viktorvarga ***** válasza:
a tescoba már 2-3 csajjal összejöttem,az tényleg jó:)
2014. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tescoban mégis hogy?
2014. szept. 14. 22:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha magas vagy előnyben vagy.

Megkérdezheted tőle hogy: Szia elkísérhetlek? Én akár a felső polcról is leszedek neked bármit, ha szükséged van rá. :D

2014. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Majdnem 190 vagyok, de ezt nem tudom elképzelni. :D Ráadásul a korombeliek nem hiszem, hogy egyedül vásárolgatnak, a tescoban, ahogy én sem. Csak árufeltöltőnek mentem egyszer. 18/f
2014. szept. 14. 23:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Naaaa az nagyon jó! Árufeltöltőként lehet elcsípni azokat a pillanatokat amikor egy lánynak segítségre van szüksége ^^ Segíthetsz megtalálni neki a dolgokat, a polcról levétel sem akadály! Közben eldumálgatsz vele :) ÁRUFELTÖLTŐ A TUTI :D
2014. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na akkor majd megyek még ha lesz időm. Bár így utólag belegondolva volt olyan, hogy segítséget kértek a kenyérszeletelőnél(pékségnél voltam), de én sem tudtam használni, mert összesen 3 napot voltam :D
2014. szept. 14. 23:20
 8/12 viktorvarga ***** válasza:
az ott dolgozókat kell meg környékezni,pl mindig figyeled a jócsajokat és ott fizetsz,megjegyeznek azok nefélj arra van eszük.de bármilyen ott dolgozó csaj jó:)3 x ra már bekóstolhatod ha adja a jelet
2014. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

óóóóóóóóóóóóóóóóóó


na figyelem népek! 2 hónapos a sztori:


diákmelón voltam Tescóba. egyik diáksrác bepróbálkozott az egyik diáklánynál. Igen ám, csak a diáklány összekúrt egy vezetőségi taggal :D azt a diáksrácot kirúgták, mondván zaklatta a csajt...


szóval csak okosan :D de hajrá

2014. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez melyik városban volt? :D
2014. szept. 15. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!