Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék, ha tetszik...

Mit tehetnék, ha tetszik valaki, de mindenki ellenem van?

Figyelt kérdés

sziasztok

az a helyzet, hogy nagyon tetszik nekem egy pasi. A baj "csak" az, hogy kerekesszékben van szegény. Egy egyetemre járunk és már többször is beszéltünk.

Anyuval mindent megbeszélünk, igazi barátnős kapcsolatban vagyunk. De arról hallani sem akar, hogy tolószékes legyen a pasim. Hisz az egész életem az ő kiszolgálásával telik, blablabla :(( a legjobb barátnőm szintén le akar beszélni.

Tényleg annyira nehéz, ha tolószékes a társad?



2014. szept. 15. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hétköznapi vele lenni,de ne ilyenekre gondolj hogy neked kell megfürdetni vagy wc-re menni vele dehogyis :D csak,max megbámulhatnak az utcán a jó magyarok,vagy sok bántás érhet titeket,esetleg lesz 1-2 hely ahova nehezebben juttok fel miatta stb. de ha TE szereted ne mások döntsék már el hogy neked kivel kell lenni basszus....
2014. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:

az tetszik benne a legjobban, hogy annyira figyelmesebb és kedvesebb, mint egy átlagos férfi :)

szegény, ha nem így kellene élnie ragadnának rá a nők, annyira szép a szeme, meg az arca :))

Amíg anyuval élek, addig sajna az van, amit ő akar :( az meg messze van, hogy elköltözzek onnan :(((

2014. szept. 15. 16:00
 3/79 anonim ***** válasza:
Tehát anyud kidobna ha összejönnél azzal a sráccal?Még akkor sem engedné hogy együtt legyetek hogyha nem menne hozzátok?Legalább engedné hogy megtapasztald milyen is egy kerekesszékessel járni...
2014. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:

azt hajtogatja állandóan, hogy hozzánk nem fogja ilyen pasi betenni a lábát. Eddig jól kijöttünk, most meg úgy kezeli a 21 éves lányát, mint egy 6 évest.

A kiszemeltem említette egyszer, hogy ha nagyon akarna, meg lenne segítője, talán bottal is tudna járni. De nagyon gyengék a lábai :( pedig milyen jó lenne...

2014. szept. 15. 16:23
 5/79 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem lehetetlen,ha bottal tudna járni akkor elképzelhető egyszer a teljes felépülése is.Annyit tudsz tenni hogy ha eltudod mellette képzelni magad akkor titokban találkozgattok nála vagy ahol lakik,városban esetleg,és akkor anyud sem lesz ideges és te se leszel szomorú :)
2014. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene próbálni :) Hoszek abban, hogy leginkább a belsejébe szeretünk bele az embereknek.. és ha ő figyelmesebb, meg úgy gondolod, hogy tudnád vele vállalni a kapcsolatot, akkor hajrá! :) Kicsit nehezebb lesz, az biztos, viszont szerintem pont ezért izgalmasabb is :)
2014. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:

a barátnőm meg azzal szekál, gondoljak csak bele, milyen lenne vele a csók, mindig nekem kéne hozzáhajolni. Vagy más 18-as dolgok, hiszen semmit sem tud csinálni :(( nem sétálhatnánk kézenfogva, meg egy csomó romantikus dologról lemaradnék.

Egyébként köszönöm a válaszokat. :)

2014. szept. 15. 16:34
 8/79 anonim ***** válasza:

A te döntésedet te hozd meg ne mások.

Csak egy kis érdekesség: Fordítsd meg a dolgot.

Szembesítsd a szüleidet, barátaidat azzal, hogy mi lenne, ha te most mondjuk eltörnéd a gerinced, és lebénulva tolószékbe kerülnél?

Egyből kiderülne, hány igaz barátod lenne, aki melletted áll. ;)

Én szurkolok neked, hogy a saját életed éld azzal akit szeretsz.


Én személy szerint nem választanék egy tolószékes lányt.

Nem akarom megmagyarázni, hogy miért, mert nem tudnám.

De ha mondjuk barátnőm kényszerülne a kapcsolatunkban tolószékben biztos vagyok benne, hogy kitartanék mellette.

2014. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:

a más 18as dolgok alatt a szexre gondoltál? ha bottal tudna járni, akkor nem bénult le, szóval szerintem ilyen gondja emiatt nem lenne.


egyébként, én is úgy vagyok ezzel, mint az előttem szóló, hogy nem tudom megmagyarázni, miért, de nem választanék kerekesszékes párt magamnak.

ennek ellenére viszont úgy gondolom, hogyha téged ez nem zavar, és megfogott valami a srácban, akkor nem vesztesz semmit, ha egy ideig édesanyád tudta nélkül találkozgattok, esetleg.


egyébként, egy kerekesszékesekkel kapcsolatos cikkben olvastam, hogy a tolószékes kifejezést kicsit sértőnek érzik, mert az kiszolgáltatottságot sugall, pedig ők önállóan közlekednek és gondoskodnak magukról. bocsi az off-ért, csak eszembe jutott. :)


szóval, hajrá, mások véleményével ne foglalkozz, mert a te életedről van szó, amit te alakítasz.


23L

2014. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

igen 9-es, arra gondoltam :))

Utolsó 2: én se így terveztem pár éve a jövőmet, de nincs mit tenni, ha többet érzek iránta, mint sima tetszés.

De nem is tudom, minek tervezgetek. Lehet, hogy nem is jövök be neki :((

Köszi a támogatásotokat, olyan jó olvasni, hogy nem ellenem vagytok.

2014. szept. 16. 15:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!