Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én egy 14 éves fiú vagyok...

Én egy 14 éves fiú vagyok 178cm 70kg. Van egy lány az osztályunkban es nagyon tetszik . Barátok vagyunk, de én szeretnek egy kicsit a közelébe férkőzni csak az a baj, hogy én egy kicsit duci vagyok Ő meg a legszebb lány az osztályban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
H a francba vagy duci......én 180 vok 95 kilóval:DDD és van némi hasam:D
2014. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Nem vagy duci, nagydarab vagy, testes, de nem duci.

Beszélj vele sokat, beszélj, beszélj éééés ki nem találod de beszélj vele.

2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért rossz olyan lánynak lenni, akit szépnek tartanak... Egy csomó fiú nem mer odajönni. Aztán évekkel később derül ki, hogy a srác, akiért totál odavoltam, igazából viszonozta az érzéseimet csak úgy gondolta "szép lány" vagyok, neki meg nem volt önbizalma... :( A mostani párommal is ez volt. Nemrég egy munkahelyre kerültünk, kicsit bátrabb lett és elhívott randizni, kiderült, hogy középsuli óta odáig van értem, csak azt hitte, nekem másfajta fiúk jönnek be, mert ő duci.... én meg éjszakákat sírtam át miatta, mert azt hittem nem érdeklem őt. :D Így csak most jöttünk össze. Pedig milyen régóta együtt lehetnénk már.
2014. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Merj kockáztatni!! Legyél BÁTOR!! a lányok csípik ha magabiztos vagy ;) Mutasd meg neki hogy neked többet jelent:)
2014. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dehogy vagy duci :) 14 èvesen mèg nincs acèlos,kifejlett izomzata senki. Keep calm! Legyèl vele kedves,figyelmes ès beszèlgessetek. Ja ès mellesleg èn 175cm,74kg ès fantasztikus vagyok. Ne kiloban mèrd a szèpsèget! L17
2014. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó fuck. Bocsi,de elírtam mert csak 168cm vagyok és nalá 180cm a min. De egy magasak vagyunk. :-((( Esély így is nulla ?
2014. máj. 30. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2014. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!