Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lany akinek irtam ask...

Van egy lany akinek irtam ask n de valamit nem ertek? Tobbi lenn. Irjatok velemenyt koszi .

Figyelt kérdés
Van egy csaj akinek irtam nevtelenul ask n ,meg valahogy feljott a szombat esti buli,mert mindketten ottvoltunk.A lenyeg az hogy mire megtudta hogy en is a buliba voltam egybol megkerdezte ki vagyok,aztan leirtam a Kezdo nevem X.y s mondta hogy tudja ki vagyok aztam kerdeztem ha annyira tudja akkor irja le a teljes nevemet,es a lenyeg alenyeg hogy egybol eltalalta .... de nem is ismerjuk egymast,de mondom ha nem ismersz akkor honnan tudod ki vagyok? nemertem ezt ......es kerdeztem de semmit nem mondott megkertem irja le hogy honnan tudja a nevem s nem mondott semmit ugy nem kedvesen irt vissza.. letszi irjatok hogy ez akkor hogy van?
2014. szept. 15. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
én mondtam meg neki, lebuktam, bocs
2014. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tudom vagy 1000 ember nevét, mégsem ismerem őket.
2014. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mondom nevtelenul hogy latasbol ismered? itt meg nem mondtam meg ki vagyok de azt mondja nem lattott engem s megis tudja :)))))
2014. szept. 15. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor kétségem sincs afelől, hogy egy médiummal volt dolgod
2014. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most szerintem rohog rajtam vagy lo tudja:)) de nem ertdekel:))
2014. szept. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!