Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednék 18-22 éves okos,...

Ismerkednék 18-22 éves okos, értelmes és szép lányokkal barátkozás céljából! Pest megyeiek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, Pest megyei, jövőre jelentkezek orvosira, hobbim a testépítés és sokan helyesnek tartanak.

Nem szeretnék egoistának tűnni, csak szeretnék nyílt lapokkal játszani!


Olyan lányt keresek, aki szeret új emberekkel megismerkedni és néha van fölös 2-3 órája, amikor tudnánk csinálni valamit közösen, ha egyezik a szimpátia. Van baràtnőm, amin nem szeretnék változtatni, mert nagyon szeretem :)

Egyszerűen, csak szeretnék több lány baràtot is :)


Ha magadra ismersz, írj privátot :)


2014. szept. 15. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
"amikor tudnánk csinálni valamit közösen" ez így kicsit kétértelmű. Vagy írd azt, hogy barátság extrákkal kapcsolatot keresel, vagy írd azt, hogy szabadidős programhoz, pl. valahova beüléshez keresel valakit, akkor ez is legyen tiszta!
2014. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem az utolso sorokban kifejtettem normalisan, kifejezetten kozos szorakozasi tevekenysegekre gondoltam :)

Semmi fele baratsag extrakkal...

2014. szept. 15. 23:04
 3/4 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva valoban viccesen hangzik :D

Koszonom, hogy szoltal :)

2014. szept. 15. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
És ehhez miért kell, hogy szép legyen a lány? Mellesleg ha az én barátnőm ilyen pasit keresne, közös idő eltöltésére, ki is rúgnám. Az mindegy, hogy elvileg csak programokra keresed. Godnolom a barátnőd erről nem tud. Szégyelld magad!
2014. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!