Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogyha egy fiú...

Miért van az, hogyha egy fiú 20 éves koráig nem tanul meg csajozni, akkor utána csak vergődik?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha az ideális kor 15-17 éve lenne, aztán lenne egy lélektani határ, és aki afölött nem tanult meg csajozni, nem flörtölt, nem volt még lánnyal, az kirekesztődik és csak küszködik. Én legalábbis ezt látom. A magam példájánál maradva: azt látom, hogy a csajok halál magabiztosak, nem tepernek senki után, mintha ők bele$z*rnának az egészbe, hiszen úgyis jön valaki, nekem meg egyfolytában azon jár az eszem, hogy most már rohadtul időszerű lenne lányt szerezni, mert egyszerűen KELL. És ez nem azért van, mert egy farkam után járó macsó ösztönlény vagyok, hanem mert a biológiai órám már rég elérte azt a kort, amikor vágyik az ember a párkapcsolatra. Az persze, hogy nem voltam még nővel, még rátesz pár lapáttal, már az utcán is úgy megyek végig, hogy végignézem a korombeli embereket, és azon gondolkozom, hogy ezek már valószínűleg egytől-egyig nem szüzek, csak én maradtam ilyen balf*$z. Úgy értem, ha 17 éves lennék még, akkor még oké lenne, mert sokkal könnyebb lenne hasonlóan tapasztalatlan csajt találni. De ilyenkor már komolyan mondom, félig vesztett dolognak érzem az egészet. Amúgy mintha soha nem érdekeltem volna különösebben a csajokat. Alacsony voltam és vékony mindig is. A vágyaimat meg soha nem mutattam ki túlzottan, úgy voltam vele, hogy azt majd a megfelelő helyen és időben. Ezen kéne talán változtatnom? Mondjam ki nyíltan a csajnak, hogy mit akarok, vagy mi van? Úgy látom, hogy a barátaim közül senki, akinek már van tapasztalata nem okoznak ezek a dolgok problémát, legalábbis nem mutatják ki. Mit lehet ebben a korban tenni, hogy kicsit visszatérjen az önbizalmam?
2014. szept. 16. 00:19
 1/9 anonim válasza:
73%
Minden mindegy alapon menj oda a csajokhoz és kezdeményezz. Ha kitartó vagy akkor összejön. Minél több lánynál próbálkozol, annál nagyobb az esélyed. Tudom, könnyű mondani, de így van, veszteni nem tudsz vele.
2014. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csaó nem vagy lekésve semmiről. Vannak neten jó oldalak a problémád kezelésére. Google a baratod beirod csajozási tanácsok és kidob sok oldalt. Itt lúzerek mesélnek arról hogy törtek ki ebből a bitonytalan helyzetből. A csajokhoz meg ne hasonlitsd magad nekik sokkal könnyebb. Remélem adtam tanácsot. Írhatnék sokféle tippet de neten mindent megtalálsz az öltözködési praktikáktól a kezdemènyezésig..ráadásul korodból ítélve fősulis lehetsz ami jó terep gyakorolni, fejlődni..
2014. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a korosztálya lány tagjainak többsége ennyi idősen már sokkal tapasztaltabb és egyből leveszi róla,hogy mi a helyzet.

régen ezért volt tánc és illemtan óra,hogy fiúk megtanulják megismerjék az udvarlás alap dolgait,szokják a női test közelségét tánc közben stb.

még korábban meg ott volt a bálca pénz ami a havi apanázs része volt a fiatal fiúknak,mert elvárás volt,hogy ezen a téren is gyakorlottak és műveltek legyenek.

bálca pénz=havi bérlet a kupiba.

2014. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek is igaza van.
2014. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem igaz, ez baromság. Én 22 vagyok nem volt még senkim és nem is voltam még senkivel. De ez egy hülye kijelentés. Veled van a baj. Az egész szövegből az jön le, hogy mennyire önbizalom hiányos vagy. A személyiségeden kell változtatni, de nagyon sürgősen, ugyanis az akadályozz. Ezt bizonyítja az is, hogy hozzád hasonlót szeretnél. Magam példáját felhozva, egyáltalán nem érdekelne, ha olyan 17 éves barátnőm lenne aki szexuálisan tapasztalt, akár még örülnék is neki. És igen mond meg a csajnak, hogy mit akarsz, konkrétan told a képébe! Gondolom 20 vagy huszon valamennyi vagy, komoly lelki bajaid vannak, mert ilyen nyavalygást még egy negyvenes férfinél sem tudnék teljesen megérteni.
2014. szept. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Lehet nagyobb esélyed lenne a nálad fiatalabb lányoknál. Amúgy nincs igazad. Minden pasi egy farka után menő ösztönlény, mert ez az egyik legerősebb emberi ösztön az evés és az alvás mellett. Amúgy ne izgulj, én akivel elvesztettem az 24 éves volt és én voltam az első olyan barátnője, akivel fél évnél tovább együtt volt. De sok ilyet ismerek még, nem kell ezen parázni. Én a hozzád hasonló srácokkal sajnos biztos nem jönnék össze. Nem azért, mert nem voltak még lánnyal, hanem mert érzem hogy erőltetik, hogy annyira akarják, siettetik az egészet és ez taszít. Nyugi van! Próbálkozni kell és kész, nem erőltetni.
2014. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár alap elvárás hogy 15-17 évesen végigkeféld a várost?
2014. szept. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Minden mindegy alapon menj oda a csajokhoz és kezdeményezz. Ha kitartó vagy akkor összejön. Minél több lánynál próbálkozol, annál nagyobb az esélyed. Tudom, könnyű mondani, de így van, veszteni nem tudsz vele."



Nem? Az önbizalom leértékelődése nem veszteség? Csak mert eddig akárhány lánynál próbálkoztam, egy se akart semmit.



#6



"Lehet nagyobb esélyed lenne a nálad fiatalabb lányoknál. Amúgy nincs igazad. Minden pasi egy farka után menő ösztönlény, mert ez az egyik legerősebb emberi ösztön az evés és az alvás mellett."



Tudom, csak ha ezt nem írom oda a kérdésembe, akkor jött volna a sok idióta komment, hogy "te is csak egy olyan pasi vagy, akinek egy lány csak ARRA kell, meg is érdemled!" stb. Már kitapasztaltam, hogy kötelező ezt a magyarázkodást hozzáfűzni, mert különben a sok álszent barom soha nem hagyja ki ezt a ziccert. Aki teheti, az mindenki szexel éjjel-nappal, de ha egy magányos fiú ilyet ír ki, akkor az csak egy farka után menő perverz ösztönlény, ugyebár.



"Amúgy ne izgulj, én akivel elvesztettem az 24 éves volt és én voltam az első olyan barátnője, akivel fél évnél tovább együtt volt. De sok ilyet ismerek még, nem kell ezen parázni. "



Nemszűz csajként én se paráznék. Én is tudnám mondani egy rokkantnak, hogy ne búslakodjon azért, mert nem tud járni. Amúgy én is ismerek ilyet, de attól még nem akarok a helyébe kerülni.



"Én a hozzád hasonló srácokkal sajnos biztos nem jönnék össze. Nem azért, mert nem voltak még lánnyal, hanem mert érzem hogy erőltetik, hogy annyira akarják, siettetik az egészet és ez taszít. Nyugi van! Próbálkozni kell és kész, nem erőltetni."



Ez megint kb. az a jelenség, hogy mondd egy kiéhezett kutyának, hogy nyugodjon le, ne legyen már annyira éhes. Tudom, hogy ez a logikus válasz, de azt értsd meg, hogy ez nem így működik. Most picit lépj ki a saját fejedből: te el tudnád hinni magadról fiúként, hogy nincs veled semmi baj, és hogy "úgyis összejön hamarosan valami" úgy, hogy eddig se jött össze és az összes eddigi próbálkozásod kudarcot vallott? Tudom, hogy lányként ez rettentően kényelmes, de próbálj kicsit elvonatkoztatni. Fiú vagy, és azt látod, hogy valahogy mindenkinek mennek a dolgok a környezetedben, csak neked nem. Ideje lenne már csajozni, mert a szüleid már lassan azt hiszik, meleg vagy. Minél több idő telik el, annál szembetűnőbb lesz a tapasztalatlanságod, annál nagyobb lesz a szakadék más korodbeliek meg teközötted, annál több lemaradást kell ledolgoznod. Mindezt olyan nemi vággyal, ami minden nap majd' szétvet. Nem becsülöd magad, nem nézed magad semmibe, mert a férfiasságod kérdőjeleződik meg, hiszen pont azt nem tudod elérni, amire a legjobban vágysz. Akkor is ilyen nyugodt lennél, ha nálad lányként következetesen senki nem próbálkozna? Milyen érzés lenne, ha mindenki elkerülne, mint egy leprást?



#7



"Mostmár alap elvárás hogy 15-17 évesen végigkeféld a várost?"



Igen, pontosan ezt állítottam, örülök, hogy nem értetted félre.

2014. szept. 19. 00:03
 9/9 szuperpocok válasza:

Örülök amikor találkozok pár hasonló cipőben járó emberrel :) mert tudom, hogy nem vagyok egyedül.


Nos, én is 22 éves vagyok, mint az előttem lévő hozzászóló, és nekem sem volt még soha senkim sem. Nem hibáztatok ezért senkit sem, már tudom, hogy mit csináltam rosszul, pontosabban, hogy mi az, amit nem csináltam.


Nekem a tinikorom nem úgy telt el mint a többi gyereké. Engem nem nagyon vonzottak a bulik, meg az ivós-hányós-belefekvős ereszdelahajamok. Én azért vártam a hétvégéket mert végre volt egy kis szabadidőm focizásra a grundon, kosarazásra a téren, és persze videojátékozásra orrvérzésig. Röviden szólva tehát remekül el voltam a magam kisfiús világában.


Szentül meg voltam arról győződve, hogy nekem az ég világon semmi dolgom sincsen a lányokkal. Akkor kezdett rosszabbodni a helyzet amikor minden barátom becsajozott, én viszont gyerek akartam maradni :(


Aztán elmúlt ez a hozzáállás, de sajnos a csajokhoz való viszonyom nem változott, csak biológiai értelemben. Nem nagyon tudok velük komoly szintű beszédszituációt teremteni, meg tudom nevettetni őket, de csak gyerekes hülyeségekkel. Egy kicsit untat a társaságuk, de nem azért mert ők unalmasak. Én vagyok az, akit nem nagyon érdekelnek az ő dolgaik…


Amúgy igazad van: a mai lányok veszedelmesen tapasztaltak. Nekem alkalmam volt nem egy csúcsragadozót megismerni, akik amúgy, egyáltalán nem ri...ncosak, egyszerűen annyira szépek, hogy még csettinteniük sem kell a pasiszerzéshez. Szóval ne légy magaddal olyan igazságtalan, hogy hozzájuk méred önmagadat :) mert nekik elsősorban külső kritériumoknak kell megfelelni. Sminkelni pedig sokkal könnyebb, mint az egyéniségedet fejleszteni. Félre értés ne essék, egy nő legyen okos, vicces meg stb. de nekünk férfiaknak, elsőre csak a külső számít. Ennek pedig könnyebb megfelelni.


Ha felülvizsgálom saját magamat, akkor rájövök, hogy nem vagyok csúnya, a környezetemben lévők jó humorúnak és intelligensnek tartanak és tartottak mindig is. De valahányszor felmerült a csajozás téma én azonnal feszélyezve éreztem magamat. Nem tudom...talán mert a párkapcsolat az az első lépés a felnőtté váláshoz.


Nem vagyok introvertált, de társaságban mindig csak bambulok magam elé, mert mindenki a szerelmi életéről papol. Ahhoz én meg nem tudok sok mindent hozzátenni.


Vannak barátaim, de sajnos ők is abban a helyzetben vannak mint én, és ennélfogva nem nagyon tudok rajtuk megismerni senkit sem...


Amit tanácsolni tudok:

- Ha lehetőséged van ismerkedni, akkor lehetőleg ne hangoztasd a tapasztalatlanságodat, mert akkor ott falnak fel téged elevenen.

- Találj magadnak valami célt. Mert a fiút az teszi férfivá, ha van egy kitűzött célja ami felé töretlenül halad ;)


Béke ;)

2014. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!