Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 21 évesen zárkózott emberként...

21 évesen zárkózott emberként hogy lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és még nem volt komolyabban barátom (3 éve volt egy, de egy héten csak 1x találkoztunk, ő meg le akart velem már feküdni egy hónap után, így vége is lett a dolognak, meg a fejemhez vágta, ha neki egy másik lyuk kell, akkor keres mást). Sokan mondják, hogy csinos vagyok, de valahogy mégsem kellek a hapsiknak. Nem vagyok olyan típus, aki képes hónapokig áradozni egy pasiról, hogy mennyire bejön és nem lesz kapcsolat belőle. Pedig jó lenne már valaki, akit igazán szerethetnék, és szeretne engem is... Szórakozni nem nagyon járok el, mert 3 műszakba dolgozok az egyik gyárba.
2014. szept. 16. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Már pedig emberek közé menni muszály lesz, máskülönben nem fogsz újakat megismerni. Esetleg lehet még online is, de ha ismerkedni nincs időd, akkor a pasiddal lenni sem.


Tudom, a gyári meló pocsék, de adj magadra egy kicsit jobban, érezd magad jól a bőrödben. Ezt mindenki észrevesz

2014. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
muszáj*
2014. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a hétköznapokban nincs túl jókedvű kisugárzásod, erre a 3 műszakos gyári munka lehet éppen elég ok. (25 éve 7-esként gyárlátogatás ébresztett rá a tanulás fontosságára.)


Ha nem sok vidámságot sugárzol környezeted felé, rekreációs céllal nem nagyon mozdulsz ki, munkához szükséges utazás közben is magadba fordulsz (ablakon kibámulva fülhallgatóval zenét hallgatsz), akkor a srácok is nehezebben vesznek észre.


Ha jól nézel ki, akkor a netes ismerkedést javaslom. Elég csak egy tetszik jelet küldened pár srácnak, fele, harmada tutira randit akar majd rögtön.


Javaslom, hogy keress célirányosan frissen végzett mérnököket (műszaki felsőoktatásban még most is kevés a csaj, ezért egy tipikus ott tanuló srácot kevésbé kényeztették el a csajok, főleg ha előtte még reálszakos gimibe is járt, ezért az ilyen kevésbé szokott rá a csajok kihasználására, nagy boldogság neki egy jó nő).


Emellett a mérnöki munkák végezhetők a legtisztességesebben, ezért ők a legtisztességesebbek.

(Egy közgazdász bróker vagy bankár vagy ügyvéd munkája kevésbé végezhető tisztességesen.)

2014. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vagy zárkozott mert nincs szükséged másra, csak saját magadra. Ha majd egyszer tényleg szükséged lesz, szépen feladod a zárkozottságot.
2014. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem erre keresnél megoldást, hanem arra, hogyan ne légy zárkózót?
2014. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egy közgazdász bróker vagy bankár vagy ügyvéd munkája kevésbé végezhető tisztességesen."


Nyilván fogalmad sincs egyik szakmáról se, csak papolsz.

2014. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!