Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kapcsolatban élőket kérdezném...

Kapcsolatban élőket kérdezném a "megingásról"?

Figyelt kérdés
Új iskolai közösségbe kerültem és egyik lánnyal hirtelen nagyon "egymásra találtunk". Nagyon régóta él kapcsolatban, csak nagyon sokáig elszigetelődtek az előző lakóhelyük miatt, de most hogy itt vannak a nagyvárosba kitágult a világ hirtelen nekik. Bármennyire is éretten és korrekten kezelem a dolgot és tudom hogy van kapcsolata és tudom hogy csak haverkodik, mégis a testbeszéde nem ez mutatja, ráadásul nagyon kezdeményező. 26 vagyok, szóval volt már kapcsolatom és tudom milyen az ha valaki közeledik. Szerintetek náluk ez egy "megingás" és a lány flörtöl?
2014. szept. 17. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a testbeszédet nehéz helyesen értelmezni, gyakorlat kell hozzá. Szerintem csupán ismerkedik, haverkodik, barátkozik veled, hiszen látja rajtad, hogy szimpatikus neked és megvan az alapja egy jó viszonynak, barátságnak.
2014. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

voltam hasonló helyzetben, de a srác vagy nem vette a lapot, vagy nem akart bunkó lenni. amikor már mindegy volt, megbeszéltük h igen lehetett volna...csak nekem kapcsolatom volt. ugyanígy fősulira kerültem és az akkori kapcsolatom már nem működött...de végül vele maradtam.:) Ha látod, lépj! Ti ne szúrjátok el.

21N

2014. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt félre értés esne, én nem akarok semmit tőle :) A kínos félre értéseket akarom elkerülni.
2014. szept. 17. 22:49
 4/13 LadyEdina válasza:
nehéz eldönteni hogy ilyenkor mit akarhat a lány. én azt mondom hogy biztosan van benne egy kis flört a lány részéről. ha azt mondod egymásra találtatok és a testbeszéde alapján is érzed a kölcsönös vonzalmat valószínüleg úgyis van. de ha komoly kapcsolata van, és régóta nem biztos h meri kimutatni igazán feléd az érzelmeid. ha úgy érzed van esély , szerintem ne hagyd magad. ha tényleg megingott , és lehet nem is gondolja mar komolyan a kapcsolatat a baratjaval..ugyhogy lehet több is köztetek. légy kitartó, de ne túl nyomulós. ismerkedjetek és kialakul majd.
2014. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az is lehet, csak az egóját legyezgeti. Ha látja, hogy tetszik neked, akkor persze, hogy belemehet egy kis flörtbe, főleg régi kapcsolat esetén, mert attól jól érzi magát, de attól még egyáltalán nem fog lelépni, ha a kapcsolat különben jól működik.


Velem is volt ilyen, hogy azt hittem, egy régi kapcsolatban élőt esetleg érdekelhetek, mert 1000%, hogy konkrétan flörtöl velem, viccelődik, félreérthetetlen jeleket tesz arról, hogy vonzódik hozzám, és amikor gondoltam, hogy csak lépek valamit erre, eljegyezte a csaját. Azóta boldog házasok. Úgyhogy...

2014. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LadyEdina válasza:
most láttam amit irtál. akkor elnézést. félreértettem :D
2014. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, én jelenleg most "kivagyok égve", nem rég zárult le egy elég macerás kapcsolatom, így most jelenleg minden közeledés "hidegen hagy" :) Persze ez később változni fog.
2014. szept. 17. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem: A kapcsolata vagy nem az igazi, vagy csak megszokott és unalmas, vagy szimplán messze van (vagy ezek kombinációi).

Te viszont ott vagy, szimpatikus és izgalmas újdonságként és ennyi elég, hogy ahogy te fogalmaztál "meginogjon".

Az viszont rendes dolog tőled ha nem lépsz és tiporsz bele más kapcsolatába (még akkor is ha esetleg a kapcsolat már amúgy is haldoklik). Respekt!

2014. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26 évesen még iskolába jársz?
2014. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: miért, mi van akkor?
2014. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!