Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Ti mit gondolnátok, ha egy lány ilyet irna?

Figyelt kérdés
Ha ilyeneket irna, hogy (valamilyen oknál fogva) "lehet hogy már többé nem találkozunk", "nagyon sokat jelent hogy megismerkedtünk", "ez minden amit mondani akartam, ...." - ebből egy pasi rájönne hogy a lány azt szeretné hogy irjon neki és kezdeményezzen, vagy a pasi szó szerint venné, és azt gondolná, hogy a lány ezzel a levéllel elbúcsúzik és tényleg nincs több mondanivalója?
2014. szept. 18. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jajistenem, már megint rejtvényt kellene megfejtenie egy fiúnak? ... sajnálom szegényt
2014. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
-.-
2014. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha meghallgatsz egy tanácsot, szerintem ne írj olyat, amit nem gondolsz komolyan, és ne várd el a másiktól, hogy kitalálja a gondolataidat.
2014. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én egészen biztosan nem gondolnék arra, hogy azért írja ezeket, mert azt szeretné, hogy kezdeményezzek. Komolyan, wtf.
2014. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Oké, most te a fiú vagy vagy a lány?

Mert ha az első: olvasd el itt a 3. válaszom: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ha a második: beszéljél már magyarul és érthetően, ne ilyen idióta rejtvényekben, és ne várd már, hogy a pasi kitalálja, mit akarsz, mivel nem gondolatolvasók -.-"

2014. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A lány vagyok...oké, tényleg hülyeség lenne ilyet irni, de nemrég olyat tett, ami nekem rosszul esik és ezért jöttek elő belőlem ilyen negativ hangvételű sorok...
2014. szept. 18. 14:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Írj te is vissza valami sejtelmes rejtvényt...

pl.: "Hazugság lenne ha nem ismerném be annak igaztalan mivoltát, hogy számomra te annyit jelentesz, mintha az ellenkezőjét állítanám fordított esetben, de nyilván a te fejedben is megfordult már, hogy mindez csak annak tükrében jelenthet pozitívumot, ha nem szimplán a negatív szemlélet ellenirányú kivetülése"


Garantálom két napig ki sem jön a szobájából, majd a végtelen-ciklus miatt lerobban a feje egy kékhalállal!

2014. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szoval ne irjak neki ilyet, mert akkor azt fogja gondolni, hogy valójában elküldöm a p...ba? Viszont azt se akarom, hogy egyértelműen én hivjam el találkozni, az mégis az ő dolga lenne, nem?!
2014. szept. 18. 14:29
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es, ez azért nem volt semmi, jót kacagtam :)))))
2014. szept. 18. 14:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem az ő dolga lenne, te is elhívhatod, ahelyett, hogy ilyeneket irkálsz neki.
2014. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!