Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Ti mit gondolnátok, ha egy lány ilyet irna?

Figyelt kérdés
Ha ilyeneket irna, hogy (valamilyen oknál fogva) "lehet hogy már többé nem találkozunk", "nagyon sokat jelent hogy megismerkedtünk", "ez minden amit mondani akartam, ...." - ebből egy pasi rájönne hogy a lány azt szeretné hogy irjon neki és kezdeményezzen, vagy a pasi szó szerint venné, és azt gondolná, hogy a lány ezzel a levéllel elbúcsúzik és tényleg nincs több mondanivalója?
2014. szept. 18. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Figyelj. Vannak félénkebb pasik, nem azt tényleg nem mondom, hogy te hívd el, de ilyen hülye szövegekkel se sokkold szegényt. Esetleg valahogy csak finoman kezdeményezz, valahogy utalj rá, hogy örülnél ha elhívna, vagy valami. Bátorítsd, hogy érezze jó úton jár, csak lépnie kell!
2014. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ha benne van az, hogy sokat jelent hogy megismertem őt, ebből nem jön rá, hogy akarok tőle valamit? vagy a többi hülyeség elfedné az igazi mondanivalómat?
2014. szept. 18. 14:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Én ez egyértelmű "viszlát!"-nak venném. Valószínű annyit írnék vissza, hogy

"én is sajnálom, hogy nem találkozunk többé mert számomra is sokat jelentettél, minden jót!"

2014. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már megint ez az ökörség komoylan mondom , ha ezt megírod neki , azt fogja hinni hogy elküldöd a fenébe , én sem törődnék veled utána, ahelyett , hogy ilyen gyerekességeken gondolkoznál , hívd el te....miaz , hogy még is az ő dolga lenne -.- ezt a fogyatékos felfogást , 2 emberből áll egy kapcsolat nem? -.- neked is ugyan annyi jogod van elhívni mint neki ......ha találkozni akarsz vele akkor ne várj semmire, hanem hívd el , ezt a hülye büszkeséget meg felejtsétek már el
2014. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
még annyi , ez a szöveg , kb olyan mintha egy szakítás lenne, jajj van valaki másom , de örülök hogy megismertelek téged stb......
2014. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, mert felnyitottátok a szememet, és sok válasszal sikerült felviditanotok :))
2014. szept. 18. 14:52
 17/17 anonim ***** válasza:
na örülök neki
2014. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!