Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik, és meg akarom...

Nagyon tetszik, és meg akarom tudni van-e esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 2 évvel idősebb nálam és tavaly még egy suliba jártunk (mondanom se kell nem kezdeményeztem)és idén elment a suliból.Nem ismer engem max. látásból de én elég sok mindent tudok róla és szeretnék vele beszélni, hátha lehet nála esélyem.Mivel szemtől szembe nem is tudnánk beszélni (nem is merném megszólítani) ezért barátnőim arra bíztatnak hogy írjak rá facebookon.Még ha rá is írnék(nem tudom jó ötlet-e) akkor sem tudnám hogy hogy és mit és uristen.Szóval fiúk normális ötleteket kaphatnék? :)

2014. szept. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a túlbonyolítós típus, szerintem csak simán írj egy sziát.
2014. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan rairhatsz hogy emlekszik-e rad a sulibol. Ha visszair mar indithatod a beszelgetest hogy mi van vele mostanaban, vagy hogy mi van a suliban azota. Ha meg nem ir, akk sem egtel be, hiszen nem nyomultal vagy ilyenek.
2014. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam hogy szia és ha visszaír (ha egyáltalán visszaír) akkor utána mit kérdezzek? :)
2014. szept. 18. 19:12
 4/4 Kristabell válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá legrosszabb esetben azt mondja h bocsi nem...de legalább úgy fekszel le aludni h nem azon gonsolkodsz "mi lett volna ha..." .én mindenképpen megpróbálnám mert ha vele nem jön össze,legalább rovább tudsz lépni.írj egy szia mizut.kérdezd meg h tudja-e h ki vagy.aztán kérdezz rá h milyen a felnőttek világát élni vagy nem tom.kezdeményezd a beszélgetést:)
2014. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!