Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Lányok", volt már olyan,...

"Lányok", volt már olyan, hogy egy beprobálkozó fiut direkt megaláztatok a lerázással mellé, mert ugy gondoltátok, hogy a gyér külseje miatt nem lehet baj, de végül mégis olyat visszaszolt, hogy megbántad, hogy lealacsonyitottad?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én szeretek konkrétan és nyíltan kezdeni a beszélgetést az esélyekről.
2014. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam másokat megalázni, max ha rászolgál.
2014. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Engem midnig elkezdenek kóstolgatni csajok, akiknek mondjuk nem tetszik, hogy én is a társaságban vagyok (jóképü srácok a többiek)...és hát zavarom a légkört, mert egyedül velem nem akar lenni egyik csaj se.


Multkor is elkezdett ugatni a csaj, hogy kopjak le, mert csak. Én meg mondtam, neki hogy csak kussoljon...aztán hápogott tovább, de mondom kuss, oké? És látszott, hogy ezt nem várta volna.


És ez nem keménykedés a részemről, mert tudom, hogy mennyire üresfejü primitiv nő volt.

2014. szept. 18. 20:58
 4/5 anonim válasza:
38%
És veled volt már olyan, hogy meghámoztál egy főtt tojást de kiderült, hogy záp volt, ezért odaadtad az öcsédnek bosszúból amiért jóképűbb nálad ő pedig félrenyelte és haldokolva vitték kórházba ahol egy párnával megfojtottad, hogy ne jöjjenek rá te tehetsz az egészről, de meglátta egy öregasszony ezért felrúgtad, ezért kiesett a fogsora amin te is elcsúsztál és eltörött az orrod, később pedig ez alapján ismertek fel egy külföldre tartó vonaton és a rendőrcsaj aki a zárkádra felügyelt leszpott a kamerák előtt amit később büszkén mutogattál a haveroknak alkalomadtán?
2014. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# 4 hát igen, azok a kibаszott hétfő reggelek...
2014. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!