Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, miközben meséltek az...

Srácok, miközben meséltek az élményeitekről egy lánynak, akit egy hónapja ismertek, majd egyszer csak hirtelen belöki, hogy "jaj de unatkozom, szórakoztass már", mit szólnátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Elköszönnék tőle, aztán futhatna utánam, ha akar. Ha nem, akkor keresnék mást. :)
2014. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lepisálnám, aztán szó nélkül otthagynám.
2014. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kisboltos ***** válasza:

Ott helyben lefejelném!!


De viccet félretéve. Valahogy még kihúznám a találka végéig, majd mikor elbúcsúzok akkor finoman jelezném, hogy többet nem szeretnék vele találkozni, majd ott hagynám, és vissza se néznék.


Miért, veled ez történt? Elmesélnéd az egész sztorit?

2014. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
körbe dobálnám késsel,vagyis nem biztos hogy pont körbe.De egyébként el küldeném a búskomor fszba.
2014. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul rosszul esne. Magyarul unná, de finomabban nem tudná közölni. Mondanám neki, hogy nem vagyok szórakoztatóközpont, felállnék és elsétálnék örökre.
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak egy női SHIT teszt...direkt de teljesen önkéntelenül is használják a nők.Szelektálnak.Vissza kell oltani finoman vagy lesz@rni.A dolgok a te kezedben vannak nem a nőében!


1."Csak azokat szórakoztatom akik arra érdemesek:)"

2."Én ugyan nem foglak, szórakoztass te engem!:)"

3."Igen hát tudod én már csak ilyen unalmasan tudok mesélni...de lefogadom hogy te remekül:)"

4."Ha jól tudom nem humoristának készülök... :)"


És ebből tudnék írni rengeteget...ezeket odabökném mosolyogva aztán azt se tudná mit mondjon.Ha azonban továbbra sincs vonzalom,lelépnék.

2014. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!