Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, nagyon bejön...

Van egy lány, nagyon bejön vasárnap elhívott koncertre de kicsit komplikáltabb az ügy?

Figyelt kérdés

3és fél évig volt barátja és egy féléve már elég rossz kapcsolatuk volt, szakítottak is 5-6 hónapja már. Velem kb 8-9 hónapja felvette a kapcsolatot, azóta minden nap kb beszélgetünk facebookon, néha találkozunk is de csak társasággal semmi randi-szerű. vagy én írtam neki, vagy ő nekem. ez a mai napig fent áll, és most elhívott egy koncertre a hétvégén. (kettesben) Szerintetek megérné bepróbálkoznom nála? És ti hogyan tennétek? Félek csak barátként tekint rám...

Igazából kettesben nem nagyon voltunk még sehol


2014. szept. 20. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem megérné bepróbálkozni nála. Mit veszíthetsz?


Én bepróbálkoznék. Persze, voltak olyan lányok, akire én is csak barátként tekintettem, de akire nem, azzal ezt azért gyorsan tisztáztam. :)


A legyünk csak barátok konstrukcióba viszont semmiképpen ne menj bele, mert az csak neked rossz.

2014. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!