Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ebben a szituációban?

Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Volt már kapcsolatom életemben egyszer és most valaki tetszik és én is neki. Hetente lejár hozzám egyszer beszélgetni csak úgy veszem rajta észre, hogy nem meri kimondani, amit gondol. Kb 3 hete csinálja én meg erre adtam neki egy fényképet magamról az egyik alkalommal. Nagyon örült neki alig jutott szóhoz és el is pirult kissé. Mondjuk én 22 vagyok és elég ciki biztosan, hogy nem tudom kezelni a szituációt ő meg fél évvel fiatalabb tőlem és ő is szenved látszik rajta minden alkalommal. Az előző kapcsolatom két évig tartott míg el nem ballagott gimiben 17 éves korom óta meg ő az, aki nagyon fontos számomra és két éve ismerjük egymást. Velem mindig különlegesen beszél nem úgy, mint a haverjaival, vagy csak én érzem úgy. Néha összenézünk, de nem sokáig merünk egymás szemébe nézni. Nem sokat szokott időzni lent, de nagyon kellemes vele az a kis idő is. Én is lég fura vagyok, mert az első kapcsolatom óta futó kapcsolatom se volt és tényleg nem tudom kezelni a szituációt. Mióta odaadtam neki a képet attól a naptól kiírta a facebook-ra, hogy kapcsolatban, de nem valószínű, hogy én lennék az megkérdezni meg nem merem tőle. Ő a férfi neki kellene kezdeni?
2014. szept. 20. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem irta ki hogy kivel van kapcsolatban?
2014. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha férfinak érzi magát,akkor tényleg neki kéne eléd odaállni,és tisztázni veled,mi a helyzet.Ez így elég gyerekes.Viszont ha már ilyen hülyén érzed magad ebben a zavaros helyzetben,akkor most rajtad a sor,kérdezz rá,hányadán álltok.Én gondolkodás nélkül rákérdezek,ha érzem,hogy a másik tököl.Nem jó pótléknak lenni.
2014. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem írta ki. Majd elmondja. Megpróbálok erőt venni és megkérdezni majd, ha jön.
2014. szept. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!