Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne a helyes lépés ebben...

Mi lenne a helyes lépés ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Egy időben megismertem két lányt, akik testvérek. A nagyobbiknak elkezdtem csapni a szelet, elutasítása után sem adtam fel, máig nap mint nap beszélünk, bár még most is boldog lennék ha összejönnék vele, már kezdem elfogadni, hogy ebből barátságbál több nem lehet.


Pár hónapja találkoztam és jó viszonyba kerültem a kisebbikkel is. De nála nem kezdeményeztem, mert ugye ott volt a másik, meg ekkor talán nem is akartam.


Viszont az elmúlt időszakban sokat beszéltem vele a neten, és hát előjött az bennem, ha nem lenne ott a másik, tétovázás nélkül bepróbálkoznék nála is. Azt egyébként itt megjegyzem, hogy 90%-ban az az érzésem, hogy neki bejövök, mert számomra elég érhetően átjön a dolog. Ezt valahogy jól érzem. Csak én a nagyobbik miatt nem merek lépni, de a kicsi meg így lehet egy töketlennek hisz, hogy nem merek lépni, de ha tudná miért nem….


Azt nem tudom, hogy a nagyobbik tudja-e, hogy szoktam a kicsivel pötyögni a neten, mint ahogy szerintem a kicsi nem tudja, hogy próbálkoztam sokáig a tesónál.


A kérdésem nem is olyan egyszerű: bepróbálkoznátok a kisebbiknél is, és mi lenne, ha ő találkozna velem (és ugye elmennék náluk), mit szólna a nővére, aki ugye tudja, hogy nála is bepróbálkoztam, de csak jó barát lettem, akivel bármikor szívesen beszélget. Mit tegyek? Azt nem akarom, hogy azt higgye, ha nincs ló jó a szamár is, mert erről szó nincs.


2013. dec. 15. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz be, nem látom át pontosan mit veszíthetnél.
2013. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön a liba jó a csirke is.Ne válogass.
2013. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mennyire érdeklődsz a kisebbik testvér iránt? Le tudsz-e mondani az idősebb lányról, biztos nem csak pótlék lenne a másik? Hülye helyzet, de szerintem itt leginkább az őszinteség lehet célravezető.
2013. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég cinkes lenne. A testvérénél már bepróbálkoztál és most a másikuknál is... hogy is mondjam, nem lenne rossz érzés kicsit, hogy ha találkoznátok, akkor lehet, hogy összefutnál a testvérével is otthon?
2013. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben csak úgy tenném meg, ha mindkét lánnyal őszintén megbeszélnéd a dolgot. Én voltam már hasonló helyzetben (én voltam a kisebbik lány) és nagyon nem esett jól a dolog. Nem is lett semmi az egészből. Ja és még annyi,hogy inkábbb feltételezd róluk azt hogy megbeszélik egymással a dolgaikat, mintsem ellentmondásba keveredj.
2013. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!