Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nők jelentős része...

Ha a nők jelentős része egyenes, korrekt, s nem érdekli őket az anyagiasság, akkor az mégis hogy a fenébe lehet, hogy amióta összeszedtem magam anyagilag, sokkal szívesebben ismerkednek velem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
1.Több anyagias nő száll rád. 2. Nem kifejezetten anyagias nőknél is pozitívum, ha a partnere biztos háttérrel rendelkezik. Szerintem.
2014. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

anyagiasság=életképesség megvizsgálása.

persze,hogy nézik.

most egy naplopó munkanélkülivel tudna jövőt,családot,gyereket tervezni?

nem.

a te szitud viszont nem mentség arra,hogy legalább dugtál volna csóringeren,mert abban benne vannak úgy is.

itt annyi történt,hogy az elért eredményeid,önbizalommal és némi határozottsággal töltöttek el téged,ez meg ugye az első számú vonzalomkeltő,így több figyelem is fordul feléd.

2014. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak nagyképű lettél tőle :D ööhmm.. értsd úgy hogy önbizalmat koldultál vele ;)
2014. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt egy elég nehéz időszakom, amíg tanultam és diákmunkát végeztem egyszerre. Volt olyan is, hogy szinte ennivalót nem tudtam venni, mert a fizetnivalók mindent elvittek. Édesanyám betegeskedett, őt is támogatnom kellett. Nem is nagyon tartott ki senki mellettem, pedig óriási szükségem lett volna egy lelki társra ezekben az ínséges időkben. Most hogy nagyjából rendeződött minden, befejeztem az iskolát, jobb állásom lett, a nők is kezdenek rám felfigyelni. Amíg szarul álltam, addig le szartak. Vagy ezt az egészet szerintetek hogyan értelmezzem?
2014. szept. 20. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értelmezd, hogy kezded rendbe rakni az életed,kezdesz egyenesbe jönni.Jobban érzed magad, ami csak még több pozitív dolgot generál,vonz be az életbe.És ez a nőkre is igaz.
2014. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!