Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi visz rá valakit arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá valakit arra, hogy visszaéljen a másik őszinte, tiszta érzéseivel/komoly szándékaival?

Figyelt kérdés

Mindezt az illető saját maga szórakoztatására?

(Nem konkrét esetről beszélek, bár jártam már így, de rengeteg ilyet látok, és egyszerűen nem tudom az ilyen embert megérteni.)



2013. szept. 7. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
érzelmi intelligenciája 0 , azért
2013. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A puszta jó szándék.
2013. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne is próbáld megérteni. Sok ember van, aki szereti kiélni a szadizmusát akár ilyen formában is.

Elképzelhető az is, hogy bele se gondol abba, amit csinál és csak egy viccként fogja fel.

2013. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az empátia és lélek hiánya.
2013. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megmondom én miért csinálom: Mert az érzelmi intelligenciám nulla. Nem vagyok empatikus, és sokkal bizonytalanabb vagyok önmagamban, mint mutatom, ezt azzal próbálom kompenzálni, hogy másokat ugráltatok.

Egyébként nem feltétlen szórakoztat mindig, néha kicsit rosszul érzem magam miatta.

Tipp: ha úgy érzed, valaki szórakozik veled, azonnal hagyd ott.

2013. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!