Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak a Corvinuson normális...

Vannak a Corvinuson normális lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem a Corvinusra, mesterszakosként. Nem túl sok jót hallottam az ottani lányokról. Azt én is tapasztaltam, hogy fenn hordják az orrukat többségében. Eddig nem igazán voltam ott sikeres ismerkedésben. Vannak ott értelmes, normális, nem sznob lányok is, vagy inkább ne ott ismerkedjek? :D

23F



2014. szept. 21. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne ott ismerkedj! Ha csak dugni akarsz akkor igen. Komoly kapcsolatra hagyd meg nekik a gazdag pasikat akiknek van luxus autója.
2014. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek kb egy normális lányt ott, a többi ismerősöm, aki odament, olyan, mint akiket te is leírtál.
2014. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
BME GTK-ra kellett volna jönnöd. ;)
2014. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisebbségben vannak itt, de ez igaz mindkét oldalra is, tele vagyunk ilyen gúnárokkal.
2014. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Az egyetemista lányok nagy része pont olyan amit leírtál kedves kérdező. Mindegy melyik iskoláról van szó.

Persze vannak kivételek.

2014. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ez nagyon nem így van. Nálunk teljesen normális lányok vannak, és azt sem mondhatja senki, hogy kamu szakra járok. Én azt látom, hogy nagyon esetben a szaktól/kartól/egyetemtől függ, hogy kik vannak ott többségben (mármint nyilván nem ezek az okok, de sokszor van egy típus, ami dominál) Az egyáltalán nem húzható rá az egyetemista lányok rétegére, hogy sznob és buta mindegyik.
2014. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én oda jártam/járok. Ahogy láttam a lányokat (jártam G, K és most a T karra is), valamelyest igazad van. Mivel Msc-sként kerültél oda, nem érted az egészet:) Már a gólyatáborban elkezdődik az, ami mondjuk az ELtén is: a maffiásítás, hogy én valaki vagyok, mert oda járok. Valaki vagyok, mert a legjobb közgazdaságtani képzést kapom a legjobb oktatóktól, stb.


Ebből a körből nehéz kikerülni, főleg akkor, ha az élet téged igazol, mert valószínűleg téged fog igazolni, jó állásod lesz, jó fizetésed, mindenki elismerően nyilatkozik rólad, ha tudják, hol szerezted a diplomáidat és milyen szakon.


Én azt gondolom, az itteni lányok értelmesek, okosak, de tényleg van bennü(n)k gőg, ahogyan a fiúkban is. Ez a Corvinus, majd megszokod, és sajnos azt kell mondanom, hogy benned is lesz majd...


27N

2014. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a Corvinusra járok, és szerintem normális vagyok, illetve ismerek itt más normális lányokat is :)


19/L

2014. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek. Nálatok vannak lányok... Én a Bánkin csak hallok róluk. :D becsüljétek meg azt, amitek van, ha onnan is eltűnnek lesz ám sírás rívás.
2014. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!