Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan közeledjek...

Szerintetek hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Van egy srác akivel régebben jóban voltam, mostanában viszont nem szoktam vele beszélni. Múlt héten lementünk együtt és megint nagyon megtetszett :S Ugyebár írtam hogy srác és én is az vagyok O.O Viszont kb. 99% hogy meleg, ugyan is még egyszer sem volt barátnője, és búcsúzáskor meg szokott ölelni, szóval itt már being a gay-radar. Van egy-két közös témánk (pl.:van egy multiplayer játék amivel mindketten szoktunk játszani), de nem szeretnék nagyon nyomulósnak tűnni. Szerintetek higyan kéne finoman közeledni?

15/F



2014. szept. 21. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát az akinek 15 éves korában még nem volt barátnője az csak is homár lehet?
2014. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kratulálok kecifei.
2014. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem amikor kicsit leül a beszélgetésetek, mondd meg neki, hogy tetszik neked és örülnél, ha ebből több lenne, mint barátság.
2014. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
napasztmek
2014. szept. 21. 21:08
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy nem szokott annyira elülni a beszélgeteés mert ritkán találkozunk (kb havonta leszoktunk menni egyszer) és mindig van mit megbeszélnünk (más városban lakom mint ő)
2014. szept. 21. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

1# vagyok!

Amúgy megértelek! De azért kicsit óvatosan közeledj felé! Attól még, hogy nem volt barátnője az nem azt jelenti, hogy fiúkhoz vonzódik. Nem 99%! Én 16 vagyok és most lett először barátnőm. Sokaknak még 16 évesen sincs. Szépen óvatosan közeledj felé. Mert ha hírtelen lépést teszel elrontod az egészet. Szépen következtess. Ki lehet ezt deríteni, de csak óvatosan. ;)

2014. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!