Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék barátnőt, de nem...

Szeretnék barátnőt, de nem merek oda menni egy lányhoz se nem tudom mit kéne mondani és mikor. Interneten lehet ismerkedni? Ha rá akarok irni valakire akkor mit kell irni neki? 25f

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Interneten csak lelki sérülteket látsz, a többi meg pont azért van ott, mert annyira ótvarul néznek ki, hogy nincs az az alkoholmennyiség, amivel élőben leszólítanák őket a pasik...
2014. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
élöbe meg nem merek oda menni senkihez.És mit kell mondani egy lánynak?
2014. szept. 21. 21:51
 3/3 anonim válasza:
Hello en is ugyan azzal a gondal vagyok mint te en a neten viszont talaltam szep lanyokat tarskereson pl: a love.hu de azt tapasztaltam hogy nagyon igenyesek csak a leghelyesebb pasikal allnak szoba en nem vagyok ronda de a leghelyesebb sem vagyok de enek ellenere nemeilykel el lehet beszelgetni szoval szerintem tegyel egy probat mit vesszithetsz ? ;) ui:bocs az ekezetek miatt telorol nyomom
2014. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!