Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van a mai fiatal lányokkal,...

Mi van a mai fiatal lányokkal, miért nem lehet olyat találni, akire azt tudom mondani, hogy igen, én egy ilyen lányt akarok, én őt akarom magamnak?

Figyelt kérdés
Nekem a jellemükkel, személyiségükkel van bajom, külsőre a túlsúlyosakon kívül szinte bármelyik bejön, de a mai csajok, akiket facebookon is látok, nem indítanak be bennem, semmi olyat, hogy hűha ez aztán a különleges csaj, ő kell nekem! Annyira kiábrándítóak, csak cigiznek, isznak, buliznak, ki tudja hány sráccal dugatják magukat és nincs meg bennük az sem, amitől igazi, gyengéd lánynak, nőnek lehetne nevezni őket. Felszínesek, buták csak a külsőt, a menő ruhákat, divatot, ostoba néger zenecsatornákat nézik. Ha találta is nagy nehezen rendes lányt, ő már foglalt volt és ez van folyton. Én olyan lányt keresek, aki inkább érzelmes, szeretgetős típus, de a kegyetlen, buta csajok tömegét látom szinte mindenhol, akikből én nem kérek. Biztos van, aki ezekre gerjede, de az nem én vagyok.

2013. jún. 21. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem. Egyébként a legtöbb ilyen sminkelős, ribis öltözködésű piálós kefélős csaj a legnagyobb lelkisérült és önbizalom hiányos odabent. Tudom ez nem vigasztal mert ettől még dugnak és mi nem...:D
2013. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Mi van a mai fiatal fiúkkal, miért nem lehet olyat találni, akire azt tudom mondani, hogy igen, én egy ilyen fiút akarok, én őt akarom magamnak?


Ne csak mindig a nőket szidjuk már.... -.-ˇˇ

2013. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert te nőt keresnél, nem kis fiatal p.csát. Manapság elszomorítóan kevés ilyen fiatal lány/nő van, így nem csoda, ha nem találsz.
2013. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű hozzánk illő és egymásnak kölcsönösen megfelelő párt találni. Én nő vagyok, de én is csak majdnem 30 éves koromra találtam olyan férfit, akivel egyáltalán értelme volt komoly kapcsolatot kezdeni.
2013. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont ez a gondom a fiúkkal .
2013. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ez a mai "trend", a fiúk nagy része is ilyen sajnos...
2013. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
TISZTELET A KIVÉTELNEK!! Én nem iszok, nem cigizek, szűz vagyok.
2013. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Igazad van, tényleg nagyon nehéz nem ilyen lányt találni, de mint láttad az előző válaszokban, igenis vannak még olyan lányok, akikre azt tudod mondani:) Ne keseredj el, a világot nem tudod megváltoztatni, de a barátnődet meg tudod választani. Nekem is volt facebookom, de töröltem magam, mert tele volt ostoba, primitív kiírásokkal, és azóta (lassan egy éve) sokkal kevesebb barátom van, de ők többet jelentenek nekem, mint eddig bárki más. Vannak felszínes, buta lányok (sajnos egyre többen), de mindig lesznek mások is:) Keress, de ne FB-n, járj nyitott szemmel és találd meg az igazi kincset.

2013. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem értelek komolyan téged sem kérdező.... Így ha végig gondolod, vannak elvárásaid... ami természetesen mindenkinek... Ne csajt, nőt keress... ezek általában a tini csajok akiket leírtál, 20 fölött már kezdenek észhez térni. Buliban találod meg leginkább ezeket akiket leírtál... Akik normálisabbak azokat csak barátitársaságon keresztül vagy internet... De ne legyenek nagy elvárásaid tökéletes ember nincsen...
2013. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Àltalànosítasz, a leírt tulajdonsàgokból pl rám egyik sem igaz, mondjuk én màr 20 vagyok, nem egy magamutogatos tizenéves kislány, aki azt hiszi ettől felnőtt lesz.
2013. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!