Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért regisztrálnak párkapcsol...

Miért regisztrálnak párkapcsolatban élő lányok társkeresőre?!

Figyelt kérdés
Ma böngésztem az egyik netes társkeresőt, ami kifejezetten szerelmi társkereső, szóval nem én néztem el,és több lány is van, aki nyíltan kiírja a bemutatkozásában, hogy párkapcsolatban él... Már bocsánat, de akkor mit keres ott?

2014. szept. 22. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Péniszt.
2014. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és a fiúk?
2014. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiért a férfiak...
2014. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább azt nem értem, hogy miért ba$znak visszaírni a társkeresőn a lányok, ha egyszer ezzel TÁRSAT lehet találni???

Pedig nem vagyok se ronda, se kövér (azért ezt említem, mert képekről más ez nem derül ki.)

2014. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"ez" nélkül, bocsesz.
2014. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg vannak ilyen lányok, akkor valószínűleg azért mert hiányzik a szenvedély, az erotika az életükből. Nem rossz pasiként most erre vágyom én is, szóval lányok, ha valaki nem csípi a társkeresőket nekem is írhat privit :-)
2014. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!